LLU Sporta centrā badmintons šajā sezonā trīs reizes nedēļā

IMG_4611

Sākot ar 2020.gada septembri, LLU Sporta centrā atsākas badmintona nodarbības. Jaunajā mācību gadā badmintonu varēs spēlēt pirmdienās un trešdienās no 16:30 līdz 18:00, tāpat kā iepriekš, turklāt šajā macību gadā badmintonu varēs spēlēt arī brīvdienās. LLU studentiem nodarbības ir bezmaksas, savukārt pārējiem, tai skaitā jauniešiem un senioriem LLU Sporta centra kasē ir jāiegādājas mēneša abonements par 10 eiro.

Septembrī badmintonu LLU Sporta centrā varēs spēlēt sestdienās no 11:00 līdz 13:00, bet sākot ar 1.oktobrī, badmintona nodarbības notiks svētdienās. Tas izskaidrojums ar to, ka septembrī LLU Sporta centrs svētdienās vēl nestrādās. Svētdienas tika izraudzītās tāpēc, ka sesdienās daudzviet Latvijā notiek badmintona turnīri, kā arī sestdienās LLU Sporta centrā mēdz notikt sacensības citos sporta veidos.

Brīvdienās badmintona spēlēšanu būs iespējams apvienot ar peldbaseina apmeklējumu. Par peldbaseinu būs jāmaksā atsevišķi, saskaņā ar peldbaseinā noteikto cenrādi. 

Pirmdienās un trešdienās badmintonistu rīcībā būs LLU Sporta centra Lielā zāle ar 4 badmintona dubultspēļu laukumiem, savukārt Mazajā zālē tobrīd būs galda tenisa nodarbības.

Svētdienās badmintonistu rīcībā būs gan Lielā, gan Mazā zāle, tādējādi varēs spēlēt uz pieciem leukumiem, taču LLU Sporta centra vadība savlaicīgi brīdina, ka, iespējams, pāris reizes sezonā arī svētdienās notiks sacensības citos sporta veidos, par ko badmintonisti tiks savlaicīgi brīdināti.

Iepriekš badmintonu LLU Sporta centrā bija iespējams spelēt arī darba dienu rītos, taču šajā mācību gadā tas vairs nav iespējams, jo LLU Sporta centru rīta stundās izmantos Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas sporta nodarbībām.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s