No 1.septembra atsākas badmintona treniņi LBTU Sporta centrā

Sākoties jaunajam mācību gadam, LBTU Sporta centrā atsākas badmintona treniņi 4 reizes nedēļā. LBTU studentiem badmintona treniņi ir bezmaksas. Pieaugušajiem, kas vecāki par 18 gadiem, mēneša abonements maksās €15, savukārt skolas vecuma bērniem treniņi maksās €65 mēnesī.
Badmintona treniņi notiks LBTU Sporta centra Lielajā zālē. Pirmdienās un trešdienās no 16:30 līdz 18:00, piektdienās no 8:15 līdz 10:00, sestdienās no 11:00 līdz 13:00.
LBTU studentiem bezmaksas
LBTU studentiem, tāpat kā iepriekš, badmintona treniņi ir bezmaksas, tas attiecas uz ikvienu LBTU studentu, tais skaitā pilna un nepilna laika, arī maģistranti un doktoranti, arī pastāvīgie ārzemju studenti un tie, kas ieradušies apmaiņas programmās. Ierodoties LBTU Sporta centrā, studentiem jāapliecina sava piederība LBTU studējušo saimei. Obligāts priekšnosacījums ir maiņas sporta apavi.
Jaunajā mācību gadā studentiem ir ieplānotas LBTU Universiādes badmintona sacensības, arī dalība Latvijas Universiādes badmintona sacensības, kuras arī notiks LBTU Sporta centrā. Plānots, ka LBTU komanda piedalīsies komandu čempionātos un SELL spēlēs. LBTU badmintona izlases spēlētājiem tiks atmaksāta dalības maksa badmintona sacensībās, kā arī piešķirts LBTU sporta treniņtērps.
Pieaugušajiem mēneša abonements €15
Pieaugušajiem, kas sasnieguši 18 gadus vecumu, mēneša abonements maksās €15, saskaņā ar LBTU Sporta centra apstiprināto cenrādi par individuālajām nodarbībām badmintonā un galda tenisā. Mēneša abonements ir jāapmaksā LBTU Sporta centra Peldbaseina kasē. Nākamais mēneša abonements ir jāiegādājas pēc 30 dienām vai pēc ceturtā apmeklējuma, tādējādi viena treniņa maksimālā cena ir €3,75. Apmeklējot vairāk nekā 4 treniņus, viena treniņa izmaksas samazinās.
Sestdienas pēc badmintona treniņa, kurš notiks 11:00 līdz 13:00, ir iespējams no 13:15 līdz 14:00 pievienoties uz peldēšanas treniņu LBTU Peldbaseinā. Peldbaseina maksa ir saskaņā ar LBTU Sporta centra apstiprināto cenrādi. Tā ir ekskluzīva iespēja – 2 stundas intensīvi spēlēt badmintonu, bet pēc tam vēl 45 minūtes turpināt treniņu peldbaseinā.
Arī pēc piektdienas rīta badmintona treniņa, kurš notiks no 8:15 līdz 10:00, ir iespējams pievienoties uz peldēšanas treniņu LBTU Peldbaseinā. Diemžēl, pēc pirmdienas un trešdienas badmintona treniņa tūlītēja došanās uz baseinu nav iespējama, jo individuālā apmeklējuma laiks sākas vien 19:30, kamēr badmintona treniņi beidzas jau 18:00.
Skolēniem treniņi grupās par €65 mēnesī
Skolas vecuma jauniešiem, kas nav sasnieguši 18 gadus vecumu, treniņi maksās €65 mēnesī. Samaksā iekļauta maksā ar LBTU Sporta centra izmantošanu, arī lietotas alumīnija raketes, lietoti spalvu vai neilona volāni. Samaksā iekļauts arī atalgojums treneriem, tai skaitā par skolēnu pieteikšana un pavadīšana uz sacensībām. Dodoties uz sacensībām, papildus būtu jāapmaksā sacensību dalības maksa, transports un volāni. Par papildus samaksu, ja būs interese, jauniešiem tiks organizēti arī fiziskās sagatavotības treniņi un peldēšanas nodarbības.
Ir noteikta €15 atlaide par otro un vairāk bērniem no vienas ģimenes, arī “pastāvīgiem klientiem”, kas trenējas jau vismaz vienu mācību gadu, kā arī atlaides ar “Goda ģimenes” karti.
Bērniem un jauniešiem treniņi tiks organizēti grupās, atbilstoši vecumam un meistarības līmenim.
Bērnu un jauniešu treniņus organizēs Jelgavas badmintona klubs “Badminton 100”.
Ja ir jautājumi vai precizējumu, lūdzam sazināties e-pasts: jbk@jbk.lv
<<< Aizpildīt pieteikuma anketu bērniem un jauniešiem
