Svētdienās – iespēja ne tikai jelgavniekiem

Sākot ar 2015.gada pirmo nedēļu, LLU Sporta centrā badmintonam svētdienās ir rezervētas 2 stundas, no 11:00 līdz 13:00. Šo piedāvājumu var izmantot gan jelgavnieki, gan arī badmintona spēlētāji no Rīgas, Dobeles, Bauskas un citām tuvējām vietām. Uz Jelgavu no Rīgas var tik ērti atbraukt ar vilcienu un autobusu, arī ar auto brauciens pa maģistrāli no Rīgas robežas ir bauda vien… Un Latvijā nemaz nav daudz to vietu, kur brīvi noīrēt badmintona laukumu vai pievienoties citiem “svētdienas” spēlētājiem.

Vienam cilvēkam vienas svētdienas nodarbības cena ir 3,00 eiro, taču, lai motivētu braukt biežāk, tiek piedāvātā arī mēneša maksa – 10 eiro. Tāpat iespējams arī noīrēt vienu no pieciem laukumiem: dubultspēļu laukums – 7,50 eiro par stundu, bet vienspēlēs laukums – 5,00 eiro par stundu.

Svētdienas spēlētāju rīcībā ir pieci badmintona laukumi ar pastāvīgi iezīmētām līnijām un tīkliem. Ir iespēja arī izīrēt badmintona raketes un nopirkt volānus. Spēlētāju rīcībā ir LLU Sporta centra ģērbtuves un dušas. Badmintona nodarbības var arī apvienot ar peldbaseina un trenažieru zāles apmeklējumu.

Badmintonam atvēlētais laiks LLU Sporta centrā ir svētdienās 11:00 – 13:00. Atgādinām arī, ka ikviens no malas var pievienoties LLU studentu Badmintona sekcijas nodarbībām pirmdienās 16:30-18:00, trešdienās 16:45-18:00, ceturtdienās 15:30-17:00. LLU studentiem šīs nodarbības ir bezmaksas, bet pārējiem Badmintona sekcijas nodarbības maksā 1,50 eiro.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s