Jelgavā veterāni no 7 pilsētām

Bandera_Jelgava

28.februārī veterāni no 7 Latvijas pilsētām pulcējās Jelgavā, LLU Sporta namā, lai piedalītos Jelgavas “Sporta kluba Mītava” atklātās sporta veterānu sacensības badmintonā. Jelgavā sabrauca pārstāvji no Rīgas, Valmieras, Liepājas, Jēkabpils Dobeles un Ozolniekiem. Sacensībās piedalījās arī daudzi Jelgavas badmintona kluba pārstāvji.

Grupā 45+ uzvarēja Artis Kļaviņš (Valmiera), 2.vietā Elmārs Pitura (Valmiera), 3.vietā Uldis Volmārs (Rīga).

Grupā 50+ uzvarēja Guntis Kupčs (Jelgava), Romāns Galūza (Liepāja), Olafs Krūzmētra (Ozolnieki).

Dubulspēles uzvarēja Elmārs Pitura un Artis Kļaviņš (abi Valmiera), Aigars Brečs un Romāns Galūza (abi Liepāja), trešaj;a vietā Uldis Volmārs (Rīga) un Uldis Lazdiņš (Jēkabpils)

Sacensību rīkotāja un “Sporta kluba Mītava” vadītāja Zilvija Poča zināja stāstīt, ka šādi veterānu turnīri Jelgavā jau arī senāk tikuši rīkoti, un arī turpmāk tā būšot tradīcija – februāra beidzamajā sestdienā Jelgavā pulcēt vienkopus badmintona veterānus. Arī pieredzējušais treneris Pēteris Kažemaks, kurš uzņēmās sacensību galvenā tiesneša pienākumus, piebilst, ka ir svarīgi, lai Latvijā regulāri sacenstos ne tikai jaunieši un pieaugušie, bet arī notiktu sacensības veterāniem, kuri šobrīd esot “visapdalītākie”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s