Tuvojas 15.aprīlis – LLU čempionāts badmintonā

2015-03-29 LLU baneris

Skatīt “Jelgavas Krekli Grand Prix” dalībnieku sarakstu >>>
Skatīt preses relīzi par “Jelgavas Kreklis Grand Prix” >>>

Lai gan sākotnēji bija ieplānots, ka LLU čempionāts badmintonā notiks tikai starp LLU fakultāšu komandām, paredzot, ka katrai fakultātei būtu jāsakomplektē komanda visām trim dubultspēļu kategorijām (vīriešu, sieviešu un jauktās dubultspēles), tomēr, lai iesaistītu pēc iespējas vairāk dalībniekus, ir pieņemts lēmums, ka LLU čempionātā var piedalīties gan vairāki pāri no vienas fakultātes, gan arī tikai viens pāris. Vienīgais ierobežojums – vienā pāri var piedalīties tikai vienas studenti no vienas un tās pašas fakultātes.

Pieteikšanās termiņš – otrdiena, 14.aprīlis. Pieteikums jānosūta uz e-pastu: LLU@jbk.lv.

Atkarībā no pieteikto pāru skaita, 14.aprīļa vakarā tiks izziņots, vai visi pāri, tai skaitā vīriešu, sieviešu un jauktie, piedalās vienā kategorijā, vai tomēr katrai kategorijai tiks rīkots atsevišķs turnīrs. Jo atsevišķās kategorijās turnīrs tiks organizēts tikai tad, ja uz LLU čempionātu tiks pieteikti vismaz 4 pāri šajā kategorijā. Katrs spēlētājs, kā zināms, var piedalīties vienlaicīgi divas kategorijās – gan jauktajās dubultspēlēs, gan arī pāri ar sava dzimumam spēlētāju.

Vienlaicīgi notiks arī vienspēļu turnīrs vīriešu un sieviešu kategorijās, taču kā galvenais tomēr būs dubultspēļu turnīrs, tai skaitā arī ar lielāko daļu no “Jelgavas Krekli” sarūpētā balvu fonda.

Šajā mācību gadā LLU čempionāts badmintonā vēl netiks iekļauts LLU fakultāšu savstarpējā ieskaitē, taču sākot ar nākamo mācību gadu gan badmintons būs viens no “oficiālajiem” sporta veidiem, un tad prasības pret fakultāšu komandām būs vēl stingrākas.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s