Jelgavā un Ozolniekos sertificēti badmintona treneri

IMG_2610

Trešdien 28.oktobrī Penkuklē notika Latvijā pirmais Pasaules Badmintona federācijas starptautiskās badmintona apmācības programmas “Shuttle Time” seminārs. “Shuttle time” sertifikātu ieguva arī Kristians Rozenvalds un Vadims Čulka no Jelgavas, kā arī Olafs Krūzmētra no Ozolniekiem.

Semināru vadīja Kristaps Pilveris kopā ar Aiju Popi. Abi tikko ir atgriezušies no Slovākijas, un Kristaps Pilveris ir pirmais Latvijā, kurš ieguvis visaugstāko “Shuttle Time” trenera sertifikātu, un ir pilnvarots ne tikai apmācīt sporta skolotājus un trenerus, bet arī trenerus, kuri pēcāk varētu apmācīt citus trenerus. Gan treneriem, gan arī jauniešiem, ar savu padomu aktīvi palīdzētaja pieredzējušais treneris Arnis Šefers, kurš arī pats formāli bija viens no semināra dalībniekiem.

Seminārā piedalījās 17 dalībnieki, tai skaitā jau pieminētais Arnis Šefers, Edgars Kviesis no Talsiem, Andrejs Krūmiņš no Jēkabpils, Aigars Brečs no Liepājas, Andis Bērziņš no Valmieras, Olafs Krūzmētra no Ozolniekiem, Kristians Rozenvalds un Vadims Čulka no Jelgavas, Staņislans Jonkus, Ivanda Kozlova, Inga Dzelze un Agnese Krūmiņa no Penkules, Leons Tolstiks no Bēnes, Ērikas Zaremba no Lejasstrazdiem, Jānis Morozovs no Dobeles, Dāvis Lozda un Olga Mihailova.

Seminārs notika Penkules Sporta centrā, kur badmintonu divos laukumus vietējie entuziasti  spēlē divas reizes nedēļa.

Vienlaicīgi Penkulē kopā ar treneriem uzturējās arī jaunieši no Talsiem, Jelgavas, Jēkabpils, Lielpājas, Dobeles un Penkules, izmantojot treneru semināru teju vai kā pilnvērtīgu sporta nometni.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s