Latvijas čempionātā badmintonā Jelgavas jauniešiem visa kaluma medaļas

IMG_334823. un 24.aprīlī Valkā notika Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U11 – U17 vecuma grupās. Latvijas čempionātā Jelgavu pārstāvēja 6 badmintona spēlētāji, tai skaitā 2 meitenes un 4 zēni, un uz Jelgavu no Valkas tika pārvestas 7 medaļas – 3 zelta, 3 sudraba un 1 bronzas.

U13 grupā Jelgavas 4.vidusskolas 5.klases skolnieks Pauls Rozenvalds izcīnīja divas zelta medaļas. Pirmo zelta medaļu Pauls izcīnīja zēnu vienspēļēs, bet otro kopā ar Jelgavas 4.sākumsskolas 5.klases skolnieku Ralfu Rubeni, uzvarot zēnu dubultspēlēs. Šajā čempionātā U13 vecuma grupā Pauls Rozenvalds izcīnīja arī sudraba medaļas jauktajās dubultspēles kopā ar siguldieti Anniju Rulli Titavu.

Pauls Rozenvalds izmantoja iespēju spēlēt arī vecākā grupā, un kopā ar valmierieti Gustavu Ankravu izcīnīja trešo vietu U15 zēnu dubultspēļu turnīrā.

U15 vecuma grupā divas sudraba medaļas izcīnīja Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 7.klases skolnieks Daniēls Čulka. Pirmo sudraba medaļu viņš izcīnīja zēnu vienspēlēs, bet otro jauktajās dubultspēlēs kopā ar siguldieti Amandu Sofiju Grosbergu.

Latvijas čempionātā jauniešiem U13 vecuma grupā Ralfs Rubenis vienspēlēs izcīnīja 8.vietu, bet kopā ar Jelgavas 4.vidusskolas 4.klases skolnieci Leniju Slivjuku jauktajās dubultspēlēs izcīnīja 6.vietu. Meiteņu vienspēlēs Lenija Slivjuka izcīnīja 8.vietu.

U15 vecuma grupā piedalījās arī Jelgavas 4.vidusskolas 6.klases skolnieks Mariss Sustrups, kurš zēnu vienspēlēs šogad palika 13.vietā, bet zēnu dubultspēļu turnīrā, pārī kopā ar Daniēlu Čulku, izcīnīja 6.vieta.

SavIMG_2949u pirmo medaļu badmintonā izcīnīja arī Jelgavas 4.vidusskolas 3.klases skolniece Elīza Paula Rozenvalde, kura piedalījās B līgas turnīrā U11 vecuma grupā, izcīnot 3.vietu. B līgas turnīrs Latvijas čempionāta ietvaros tika organizēts pirmo reizi, lai Latvijas badmintona kopienai piesaistītu jaunus spēlētājus, kuri citkārt būtu nobijušies no līdzdalības Latvijas čempionātā kopā ar spēcīgākajiem sava vecuma Latvijas badmintona spēlētājiem.

IMG_3343Latvijas čempionātā badmintonā jauniešiem U11 – U17 vecuma šogad piedalījās 98 dalībnieki. Visvairāk jauno badmintona spēlētāju bija ieradušies no Valmieras – 31 dalībnieks, no Talsiem un Siguldas pa 1, no Rīgas 12, no Valkas un Jelgavas pa 6, un no 5 no Liepājas.

Visvairāk medaļas Latvijas čempionātā badmintonā jauniešiem izcīnīja badmintonisti no Siguldas, otrajā vietā valmierieši, trešajā jelgavnieki, aiz sevis atstājot Rīgu, Talsus, Liepāju un Valku.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s