28.decembrī Vecgada badmintona turnīrs LLU Sporta centrā

vecgadabadmintonsTrešdien, 28.decembrī, gada pēdējā trešdienā LLU Sporta centrā jau tradicionāli notiks Vecgada badmintona turnīrs, vienkopus pulcējot gan Jelgavas un Latvijas jauniešus, LLU un citu augstskolu studentus, kā arī badmintonu entuziastus no Jelgavas, Ozolniekiem un plašākas apkārtnes. 

Jelgavā ir iedibinājusies tradīcija – saviesīgi badmintona laukumā aizvadīt gada nogali. Balvās tiek pasniegtas lielas pašceptās piparkūku medaļas, dalībnieki viens otru cienā ar līdzpaņemtiem svētku našķiem.

Jau tradicionāli uz šo turnīru atbrauc spēlētāji no Penkules, Dobeles, Tērvetes, Ozolniekiem, Rīgas un Pierīgas. Iespēju uzspēlēt izmanto arī LLU studenti un jaunieši.

Vecgada badmintona turnīra tradīcija tika aizsākta 2014.gada 29.decembrī. Šo tradīciju iedibināja Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs un arī Jelgavas badmintona dzīves organizētājs Kristians Rozenvalds, ļoti palīdzot Latvijā pazīstamajam ilggadējam badmintona trenerim Pēterim Kažemakam, kurš nomira badmintona turnīra laikā 2015.gada maijā.

LLU Sporta centrs Vecgada badmintona turnīra rīcībā būs jau no 13:00 un līdz pat vakaram. Plānots, ka jaunieši, kuriem tobrīd ir brīvlaiks, varētu spēlēt jau dienas laikā, bet pieaugušie vēlā pēcpusdienā, pēc darba gaitām.

Tiek plānotas visas piecas kategorijas – vīriešu un sieviešu vienspēles, vīriešu un sieviešu dubultspēlēs, un jauktās dubultspēlēs.

Spēlētāji tiks iedalīti B un C grupās. B grupā spēlēs jau pieredzējušie spēlētāji, bet C grupā mazāk pieredzējušie un iesācēji. Ja turnīram pieteiksies vismaz 6 jaunieši, tad tiks izveidota arī jauniešu grupa. Saskaņā ar Latvijas badmintona federācijas reitinga nolikumu, nepieciešams, lai konkrētajā kategorijā, vecuma vai meistarības grupā būtu vismaz 6 dalībnieki vienspēlēs un vismaz 4 pāri dubultspēlēs.

Pieteikšanās uz turnīru e-pastā: jbk@jbk.lv. Pieteikšanās termiņš 27.decembra plkst. 12:00.

Spēļu laiki tiks publicēti interneta lapā www.JBK.lv 27.decembrī līdz plkst 16:30.

Dalībnieku līdzfinansējums: 
5,00 eiro (neatkarīgi no kategoriju skaita, t.sk. balvas un kafijas galds)
+ 1,50 par LLU Sporta centra apmeklējumu (nav jāmaksā LLU studentiem) + 2,00 par LBF licenci (nav jāmaksā LBF licencētajiem spēlētājiem).

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s