“Jelgavas krekli” sponsorēs LLU fakultāšu badmintona turnīru

0f90900fd0735e076232d5a2172e59acTrešdien, 15.aprīlī no plkst. 16:30 līdz 21:00 LLU Sporta namā notiks LLU fakultāšu studentu pāru čempionāts badmintonā. Ir panākta vienošanos ar Jelgavas studentu vidū tik populārajiem “Jelgavas krekliem” par to, ka viņi sponsorēs  ar “Jelgavas kreklu” ieejas biļetēm. “Jelgavas Kreklos” tai pašā vakarā ieplānota arī uzvarētāju apbalvošana.

Balvu fonds no “Jelgavas krekliem” būs visnotaļ iespaidīgs – kopā ap 100 ielūgumiem, tai skaitā visiem komandas dalībniekiem: 1.vieta – 5, 2.vieta – 4, 3.vieta – 3, 4.vieta – 2, bet visu pārējo vietu ieguvēju komandas biedriem pa vienam ielūgumam, kas citkārt maksā no 1,50 eiro līdz pat 5 eiro, atkarībā no pasākumā.

Bet šobrīd svarīgākais – lai no katras fakultātes ir vismaz divi studenti un divas studentes, bet vēlams, lai ir pa trim. Lai ir vīriešu pāris, sieviešu pāris un arī jauktais pāris.

Ar esošo spēlētāju sarakstu var iepazīties šeit.

Kā redzams, šobrīd tikai LIF varētu būt pilnībā pārstāvēta (ja sacensībās piedalītos visi tie, kas šajā mācību gadā ir nākuši uz nodarbībām. Bet LF pietrūkst viena sieviete, ESAF nav neviena vīrieša, bet PTF nav nevienas sievietes, MF šobrīd pārstāv tikai 2 sievietes, bet ITF tikai viena sieviete. Savukārt no TF un VF šajā mācību gadā uz badmintona nodarbībām vēl neviens nav bjis…

Ko darīt? Esošajiem spēlētājiem, lai iegūtu iespēju cīnīties par “Jelgavas kreklu” ielūgumiem, ir vēl gana daudz laika, lai atrastu vismaz 4, bet vēlams 6 savas fakultātes komandas biedrus – vīriešu pāris, sieviešu pāris un jauktais pāris, kurā var būt gan kāds no vīriešu un sieviešu pāra gan arī spēlētāji, kas tikai jauktajā pārī.

Teorētiski sacensībās var piedalīties tikai viens no trim pāriem, bet jārēķinās, ka par “nenotikušajām” spēlēm komandai tiks ieskaitīts zaudējums. Šobrīd ieplānots, ka visi trīs pāri cīnās savā starpā, un par katru uzvaru viens punkts. Tādējādi fakultātes komanda var pārliecinoši uzvarēt vai zaudēt ar rezultātu 3:0, vai arī 2:1. Attiecīgi, ja fakultāti pārstāvēs tikai, piemēram, vīriešu un jauktais pāris, tad abiem šiem pāriem uzvarot, tiktu izcīnīti 2 punkti, bet pretinieks arī vienu, bet varbūt arī to arī pietiek, lai iegūtu labu vietu kopvērtējumā. Ja abas komandas (fakultātes) nespēj nokomplektēt konkrēto pāri, tad punktus par nenotikušo spēli nenopelnīs neviens. Tādējādi pie uzvaras punktiem varētu nokļūt arī vāji pāri, un bēdīgākajā gadījumā savstarpējais mačs var beigties pat ar rezultātu 1:0 (tad, ja piedalās, piemēram tikai vīriešu pāris, bet sieviešu un jauktā pāra spēles nemaz nenotiek).

Varbūt arī te pārāk sarežģīti sarakstīju, bet centos izskaidrot, ka fakultāte var kvalificēties turnīram arī tad, ja spēj nokomplektēt tikai vienu pāri.

Balvas būs visiem! Galvenais – piedalīties!

Meklējiet pārus! Nāciet uz treniņiem! Martā īpaši trenēsim pāru spēles, jo tur ne tikai svarīgās individuālās prasmes, bet arī komandas saskaņa un kopīgā spēles izjūta.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s