28.janvārī trešdienas treniņa vietā uz Penkuli

penkuleTrešdien, 28.janvārī, LLU Sporta centrā notiks tradicionālā Sporta diena, kad LLU mācībspēki, zinātnieki un darbinieki tiks mudināti rūpēties par savu veselību un piedalīties fiziskās aktivitātēs, trenētu prasmes dažādās sporta spēlēs, kā arī izjustu sacensību garu. Tāpēc iktrešdienas badmintona nodarbība no 16:30 līdz 18:00 LLU Sporta centrā notikt nevarēs, bet tās vietā ir noorganizēta iespēja izbraukt uz badmintona turnīru, kas ik trešdienu vairākās kārtās notiek Penkulē.

No Jelgavas uz Penkuli dosies vismaz trīs pāri, kas jau pieteikušies, tai skaitā Pauls Rozenvalds un Daniēls Čulka, Kristians Rozenvalds un Vadims Čulka, Māris Zaļkalns un Artūrs Vestmanis. Bet vēl var pieteikties līdz pat trešdienas rītam, kā arī kopīgi risināt transporta jautājumus. Šāds turnīrs ir lieliska iespēja iesācējiem iegūt pirmo sacensību pieredzi.

Penkule atrodas vien 40 km attālumā no Jelgavas, starp Kroņauci un Auci. Vietējie vīri tur trešdienas vakaros spēlē dubultspēles, tai skaitā arī jauktās, organizējot turnīru vairākas kārtās. 28.janvārī būs jau 3.kārtas sacensības.

Turnīra sākums 18:00, un ņemot vērā, ka todien sporta zālē nekas cits nav ieplānots, badmintonu varēšot spēlēt kaut līdz vēlam vakaram.

Penkules Sporta halles vadītājs Staņislavs Jonkus precizē, ka Penkulē badmitonu regulāri spēlē jau kopš 2005.gada, kad sāka ekspluatēt Sporta zāli. Tur ir divi iezīmētie badmintona laukumi, viens otram blakus zāles vidū, un tīkls tiek uzvilkts uz volejbola tīkla stabiem.

Penkulē badmintonu regulāri spēlē 5-6 dāmas, kā arī divtik vairāk vīru, kas pārsvarā ir jau strādājošie, vecumā no 30 līdz 60 gadiem. Ir ari pāris vecāko klašu skolēni, kuri ieintegrējušies pieaugušo pulciņam.

Badmintons ir arī Penkules pamatskolas sporta nodarbību sarakstā, tāpēc par šo sporta veidu interesējās arī daudzi bērni, bet tālakā izaugsme gan nenotiek, jo neesot nodarbības un trenera, kas veltītu laiku īpaši šiem bērniem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s