24.janvārī uz turnīru Liepājā

liepajas_karogs

Sestdien, 24.janvārī uz savu pirmo izbraukuma turnīru dosies Jelgavas badmintona kluba komanda, lai piedalītos Liepājas badmintona kluba organizētajā turnīrā, kurā piedalīsies arī spēlētāji no Rīgas un citām Latvijas pilsētām, kā arī plaši būs pārstāvēti Lietuvas badmintona klubi, ar kuriem liepājniekiem ir sena draudzība.
Skatīt U15 zēnu vienspēļu rezultātus >>>
Skatīt U15 zēnu dubultspēļu rezultātus >>>

Uz Liepāju dosies arī jaunais Jelgavas jauniešu pāris – Pauls Rozenvalds (U11, 2004.) un Daniēls Čulka (U13, 2002.). Abi jaunieši piedalīsies gan vienspēļu turnīrā, gan arī pārstāvēs Jelgavu zēnu dubultspēļu turnīrā.

Pauls Rozenvalds badmintonu sāka spēlēt 2014.gada vasarā, bet iepriekš bija Latvijā labākais skvoša spēlētājs starp jauniešiem, tai skaitā izcīnīja Latvijas čempiona titulu U19 grupā 2013.gadā, būdams tobrīd vēl tikai 8 gadus vecs. Šobrīd sasniegti arī pirmie panākumi badmintonā, tai skaitā izcīnītās zelta un sudraba medaļas Latvijas čempionātā U11 grupā 2014.gada decembrī, kā arī bronza Baltijas jauniešu turnīros Klaipēdā un Tartu.

Daniēls Čulka uz badmintona sacensībām dosies pirmo reizi, taču ar raketi viņš ir pazīstams jau sen – jau no 4 gadu vecuma viņš spelē tenisu, un savā vecuma grupā vēl nesen bija viens no labākiem Latvijā, tai skaitā labākais savulaik U9 grupā.

Šobrīd Daniēls Čulka kopā ar Paulu Rozenvaldu trenējas badmintonā četras reizes nedēļā LLU Sporta centrā, tai skaitā trenējas ne tikai individuāli, bet arī kā pāris, kad ļoti svarīga ir savstarpēja sapratne un kopīgā spēles izjūta.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s