Svētdienās Jelgavā badmintons + peldēšana

sporta centrs (45)Svētdienās LLU Sporta centrā iespējams apvienot badmintona spēlēšanu un peldbaseina apmeklējumu. Aicinām izmantot šo sportisko un veselību veicinošo piedāvājumu! Aicinām gan LLU studentus un darbiniekus, jelgavniekus, kā arī badmintonu spēlēt gribošos no Olaines, Mārupes, Iecavas un Rīgas! Kur vēl ir šāds piedāvājums Rīgas tuvumā?


Badmintonu iepsējams spēlēt no 12:00 līdz 14:00. Var spēlēt gan divas stundas, gan arī tikai vienu. Badmintonistu rīcībā ir divi vienspēles un divi dubulspēļu laukumi, ar tīkliem un uzkrāsotām līnijām. Uz vietas ir arī badmintona raketes un volāni, taču jārēķinās, ka tie ir jau nolietoti, tāpēc labāk ņemt līdz pašiem savu inventāru.
Maksa par badmintonu vienam cilvēkam, saskaņā ar LLU Sporta centra pakalpojumu cenrādi, ir 1,50 eiro.
Uzreiz pēc badmintona spēlēšanas ir iespējams doties uz peldbaseinu, kas atrodas tai pašā ēkā, Raiņa ielā 1. Svētdienās peldbaseins strādā līdz 16:00, un pēdējais seanss jāiesāk jau 15:00. Viena seansa ilgums ir 45 minūtes. To var uzsākt uzreiz pēc badmintona, vai arī dažas minūtes atvilkt elpu. Svētdienās baseinu apmeklē arī jelgavnieki, taču 25 metru garajā un 6 celiņus platajā baseinā vietas pietikšot arī badmintonistiem.
Vienreizējs peldbaseina apmeklējums, saskaņā ar LLU Sporta centra pakalpojumu ceļrādi maksā 5,00 eiro, bet ir iespēja iegādāties arī abonementu 8 apmeklējumiem par 28,50 Eiro, kā arī iegādies ģimenes biļetes.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s