Jelgavas jauniešiem medaļas Latvijas reitinga turnīrā Valmierā

IMG_0815Lieldienu sestdienā Valmierā notika Latvijas jauniešu reitinga turnīrs, kurā bija sabraukuši Latvijas spēcīgākie jaunie badmintonisti  (U11-U17) no Rīgas, Siguldas, Baložiem, Salaspils, Jēkabpils, protams arī vietējie valmierieši, kā arī divi jaunieši no Jelgavas.

2015-04-04 13.51.41Zēnu vienspēlēs Pauls Rozenvalds U11 grupā izcīnīja 3.vietu, bet Daniēls Čulka U13 grupā izcīnīja 5.vietu. Šoreiz abiem Jelgavas zēniem no Depo mikrorajona nepaveicās ar izlozi, jo Daniēls Čulka jau 1/4 finālā tikās pret šobrīd spēcīgāko Latvijas spēlētāju Gintu Bērziņu no Siguldas, tādējādi Daniēls varēja turpināt cīņu vien par 5.vietu, kuru arī pārliecinoši izcīnīja. Savukārt Pauls Rozenvalds jau 1/2 finālā tikās ar savu sīkstāko konkurentu Alenu Zandovski no Silguldas, kuram šoreiz Pauls zaudēja 3 setos, un kā gandarījums bija pārliecinoša uzvara spēlē par 3.vietu. Savukārt fināls bija mazāk spraigs par jau minēto 1/2 finālu, un Alens viegli pārspēja savu novadnieku Dāvi Strazdiņu, ar kuru kopā vēlāk cīnījās U13 dubulspēļu turnīrā.

2015-04-04 17.06.58Zēnu dubultspēlēs abi jelgavnieki piedalījās U13 grupā, un izcīnīja bronzas medaļas. Nebija tālu arī visaugstākā kaluma medaļas, jo uzvarētājiem (Siguldas un Rīgas apvienotais pāris) tika zaudēts trīs setos. Uzveicams šķita arī Valmieras duets, bet tā jelgavniekiem bija pirmā spēle, kad vēl bija jūtams gan satraukums, gan arī saspēlēšanās trūkums. Nākamreiz!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s