Vadims un Daniēls Čulka izcīna 3.vietu Salaspils Sadraudzības kausā

2015-04-11 17.30.29Sestdien, 11.aprīlī Salaspils Badmintona klubs organizēja Sadraudzības kausu. Uz turnīru tika pieaicināti tikai tādi spēlētāji, kuri badmintonu sākuši spēlēt ne ilgāk par gadu. Tā bija lieliska iespēja iesācējiem, lai iegūtu pirmo sacensību piereidzi. Uz turnīru sabrauca dalībnieki no vairākām vietām, tai skaitā arī Rīgas un Jelgavas.

No Jelgavas Badmintona kluba uz turnīru Salaspilī devās septiņi badmintonisti, tai skaitā Vadims un Daniels Čulkas, Pauls un Kristians Rozenvaldi, LLU students no Riebiņu novada Juris Lubāns, Māris Zaļkalns, kurš uz Jelgavu badmintonu brauc spēlēt no Dobeles,  un Kāris Ērglis, kurš uz Jelgavu brauc sportot no Vakarbuļļiem. Šoreiz no Jelgavas Badmintona kluba uz turnīru cituviet devās tikai vīrieši un zēni.

2015-04-11 17.26.31Vīriešu vienspēļu turnīrā līdz 1/2 finālām tika 2 jelgavnieki – Vadims Čulka un Pauls Rozenvalds. Diemžēl abi jelgavnieki 1/2 finālā zaudēja, un tāpēc nācās cīnīties par 3 vietu savstarpējā spēlē. Vadims Čulka šo bronzas finālu uzvarēja, izcīnīt savu pirmo medaļu badmintonā. Iepriekš Vadims jau bija izcīnījis daudzas godalgas tenisā un futbolā.

Vēlāk notiekošajā vīriešu dubultspēļu turnīrā Jelgavu pārstāvēja trīs pāri. Šoreiz, ņemot vēra sacensību sadraudzības formātu, kopā spēlēja nevis citkārt ierastais Jalgavas pāris Daniēls Čulka un Pauls Rozenvalds, bet gan abi jaunieši spēlēja kopā ar saviem tētiem, attiecīgi Daniēls kopā ar Vadimu Čulku, bet Pauls kopā ar Kristianu Rozenvaldu. Vēl bija arī pāris: Māris Zaļkalns un Juris Lubāns.

2015-04-11 17.32.22Vislabākos rezultātus sasniedza Daniēls un Vadims Čulkas. Ģimenes pāris sasniedza 1/2 finālu, bet tur zaudēja, bet pēc tam uzvarēja bronzas finālu. Tādējādi Vadims no turnīra mājup devās ar 2 bronzas medaļām, bet vēl viena arī dēlam Daniēlam.

Abi pārējie Jelgavas pāri, netikdami uz 1/2 finālu, cīnījās gandarījumā turnīrā. Rozenvaldu ģimenes pāris šajā turnīrā izcīnīja 3.vietu, tātad kopvērtējumu paliekot 7.vietā, bet Māris Zaļkalns un Juris Lubāns palika 5.vietā, bet kopvērtējumā 9.vietā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s