Pauls Rozenvalds neuzveic Patriku Kandi arī Talsos

IMG_0953Sestdien, 2.maijā Talsos notika Kurzemes reģiona badmintona turnīrs, kurā piedalījās jaunie badmintonisti no Talsiem, Liepājas, Ventspils un Jelgavas. Šis bija Talsu badmitona trenera Jāņa Pētersona pēdējais pirmspensijas rīkotais jauniešu turnīrs, lai gan daudzi klātesošie bija pārliecināti, ka Jānis organizēs vēl daudzus jauniešu turnīrus Talsos, jo nespēs tā mierīgi dzīvot pa māju bez jauniešiem un badmintona…

IMG_0963Jelgavas 4.vidusskolas 4.klases skolnieks Pauls Rozenvalds no Talsiem atgriezās ar sudraba medaļu U11 vienspēļu turnīrā un bronzas medaļu U13 dubultspēļu turnīrā. Lielu gandarījumu Pauls gan neizbaudīja, jo uz Talsiem devās tāpēc, lai revanšētos Patrikam Kandim, kuram Pauls zaudējā arī Rīgas jauniešu meistarsacīkstēs pirms nedēļas. 2014.gada decembrī Pauls bija sīvā cīņā uzvarējis Patriku Latvijas čempionāta 1/4 finālā, tādējādi izslēdzot Patriku no cīņas par Latvijas čempionāta medaļām.

IMG_0957Pauls jau kopš 2014.gada oktobra draudzējas ar Talsu U11 zēniem Patriku Kandi, Matīsu Bisenieku un Tomiju Dēringu, ar kuru pārī 2014.gada decembrī Pauls uzvarēja Latvijas čempionātā U11 dubultspēlēs. Savukārt šajā Talsu turnīrā Pauls un Patriks pirmo reizi spēlēja vienā pāri, un šis pāris piedalījās U13 dubultspēļu turnīrā, izcīnot 3.vietu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s