Svētdienas vakaros badmintons “Enri” klubā

ENRI badmintona vakariTurmāk līdz pat 1.septembrim katru svētdienu no 18:00 līdz 21:00 “Enri” klubā Purvciemā, Stirnu ielā 34a notiks “Enri” badmintona svētdienas vakari.
Dalības maksa 5 eiro, tai skaitā jauniešiem, junioriem, pieaugušajiem un senioriem, sievietēm un vīriešiem.
“Enri” Badmintona svētdienas vakari solās būt interesanti gan pieredzējušajiem un jaunpienācējiem, jo katrs varēs spēlēt ar savam līmenim atbilstošiem partneriem.
Plānots, ka arī “Enri” Badmintona svētdienas vakaros varēs izspēlēt “Enri” Badmintona piramīdas spēles. Bet, ja uz to brīdi “Enri” Badmintona piramīdas spēles būs jau izspēlētas, vai arī vairums no sanākušajiem nebūs “Enri” Badmintona piramīdā iesaistītie, tad varēs arī brīvi izspēlēt vienspēļu vai dubultspēļu turnīru.
Atgādinu, ka sākot ar 1.jūliju “Enri” klubā Stirnu ielā 34 ir pieejami divi badmintona laukuma, kas paredzēti īrei ikvienam interesentam. Līdz šim Latvijā nekur nebija šāda iespēja – noīrēt badmintona laukumu gluži tāpat kā tenisa vai skvoša kortu.
Līdz 31.augustam ir noteikta fiksēta cena par viena korta īri – 10 eiro par stundu, neatkarīgi no laika un dienas. Tas nozīmē, ka pieprasītajos darba dienas vakaros badmintona spēlē maksā teju vai 2 reizes lētāk nekā skvošs un gandrīz 2,5 reizes lētāk nekā teniss. “Enri” arī badmintonistiem piedāvā individuālās atlaides atkarībā no apmeklējuma biežuma.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s