Pievienojies “Babolat” badmintona piramīdai “Enri” kortos Purvciemā

babolat piramidaSvētdien, 5.jūlijā, “Enri” badmintona kortos notika pirmās “Babolat” badmintona piramīdas spēles. Turnīru aizsāka seši spēlētāji, tādējādi aizpildot jau trīs piramīdas rindas. Jauniem spēlētājiem iespējams pievienoties Piramīdā līdz pat 2015.gada 31.augustam, kad tiks noslēgts pirmais cikls.

“Babolat” Badmintona Piramīdā var spēlēt jebkurš badmintona spēlētājs, t.sk. pilsoņi, nepilsoņi, ilgstoši komandētie vai atpūtā esošie. Vīrieši un sievietes, jaunieši, juniori, pieaugušie un seniori.

“Babolat” Badmintona Piramīdas spēlēs var izspēlēt tikai “Enri” badmintona kortos. Korta īres izmaksas tiek dalītas uz pusēm, ja paši spēlētāji nav vienojušies savādāk.

Spēlētājs var izsaukt pretinieku tikai no savas piramīdas rindas vai vienu rindu augstāk.

Spēlētājs, kurš pievienojas “Babolat” Badmintona Piramīdai vēlāk, turnīru sāk kā pēdējais. Ja vienlaicīgi ir vairāki spēlētāji pieteikušies, tad izkārto saskaņā ar LBF reitingu, ja nav reitingā, tad izlozē.

Ja zemāk stāvošais spēlētājs uzvar, tad viņš piramīdā nostājas vienu pozīciju virs uzvarētā spēlētāja. Ja augstāk stāvošais uzvar, tad viss paliek tāpat kā bija līdz tam.

Ja zemāk stāvošais spēlētājs izsauc augstāk stāvošo spēlētāju, viņiem ir jāvienojas par spēli 10 dienu laikā. Ja augstāk stāvošais tam neatrod laiku, tad viņam tiek ieskaitīts zaudējums.

“Babolat” Badmintona Piramīdas spēles var izspēlēt gan “Enri” Badmintona vakaros svētdienās, vai arī nedēļas laikā, bet tad līdz svētdienas rītam ir jānosūta rezultāts e-pastā: Kristians@Rozenvalds.lv.

“Enri” Badmontona vakari tiek rīkoti svētdienās, no 18 līdz 21. Dalības maksa 5 eiro.

Aktuālo situāciju “Babolat” Badmintona Piramīdā var skatīt šeit: https://www.dropbox.com/s/ek3pn6fblbymi55/Enri%20piramida.pdf?dl=0

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s