Septembrī atgriežamies LLU Sporta namā!

DSCF1984Sākot ar 10.septembri, atsākas badmintona nodarbības LLU Sporta namā. Nodarbību laiki ir gandrīz tādi paši kā pirms vasaras: pirmdienās, no 16:30 līdz 18:00, trešdienās no 16:45 līdz 18:00, ceturtdienās no 16:00 līdz 17:30. LLU studentiem nodarbības ir bezmaksas, pārējiem, tai skaitā arī bērniem, vienas nodarbības cena 1,50 eiro.

Badmintonu LLU Sporta namā ir iespējams spēlēt arī trešdienās un piektdienās no rītiem, kad sporta zāle badmintonam ir atvēlēta līdz 10:00. Šo laiku parasti izmantoja jau pieredzējušie spēlētāji, taču jaunajā mācību gadā ir brīvs ne tikai mazais laukums, bet arī lielā zāle, tātad visi 5 laukumi, tāpēc šo laiku var izmantot arī citi spēlētāji. Arī piektdienās vienas nodarbības cena ir 1,50 eiro.

Sākot ar 1.oktobri, līdz ar LLU peldbaseina darbības atjaunošanos svētdienā, tiks atjaunota arī badmintona spēlēšana svētdienās no 12:00 līdz 14:00, bet pēc tam vēl būs iespēja apmeklēt arī LLU peldbaseinu. Par badmintonu bus jāmaksā tie paši 1,50 eiro, bet par peldbaseinu saskaņā ar cenrādi (ir atlaides ģimenēm, par vairākiem apmeklējumiem u.c.)

Maksāšanās kārtībā nekādas izmaiņas nav. Nodarbību dalībniekiem ir jāsamaksā 1,50 eiro LLU Sporta namā kasē 2.stāvā. LLU Sporta nama administrācija iesaka samaksāt uzreiz par vairākām nodarbībām, bet pēc tam dežurantam uzradīt čeku, tādējādi ietaupot laiku pirms katras nodarbības.

LLU Sporta centra vadība informē, ka šogad studentu nodarbības būs vairāk, jo badmintons šogad ir iekļauts LLU Universiādē.

Jau 23.septembrī notiks turnīrs 1.kursa studentiem. Šogad 9.decembrī ieplānots LLU studentu individuālais čempionāts. 9.martā notiks LLU Universiāde badmintonā (starp fakultāšu komandām), bet 19.martā tepat Jelgavā notiks arī Latvijas studentu Universiāde badmintonā, kurā piedalīsies arī labākie LLU studenti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s