LLU pirmkursnieku sacensībās badmintonā dominē dāmas

100_4823

23.septembrī LLU Sporta centrā notika pirmkursnieku turnīrs badmintonā. Individuālajās sacensībām sievietēm pārliecinoši uzvarēja Marta Gavare no PTF, kura senāk ir badmintonā trenējusies Siguldā, kuru daudzviet dēvē arī par Latvijas badmintona galvaspilsētu. Vīriešu turnīra nebija tik izteikta favorīta, un uzvarot visās četrās spēlēs pirmo vietu izcīnīja Matīss Landmanis no LIF.

100_4812Vīriešu turnīrā piedalījās tikai 5 dalībnieki, un tas visdrīzāk ir skaidrojums nevis ar neieinteresētību badmintonā, bet gan tāpēc, ka tobrīd notika arī pirmkursnieku universiādes futbola turnīrs, un arī tur esot pietrūcis vīriešu. Divi no pieciem vīriešiem pārstāvēja PTF – Gatis Lauva un Dāvids Orlovskis, vēl divi ITF – Arvis Simsons un Vladislavs Kļaviņš, bet uzvarētājs Matīss Landmanis bija vienīgais vīrietis no LIF.

100_4831Sieviešu turnīrs gan bija kuplāk pārstāvēts – 19 dalībnieces, kuras tika salozētas 4 apakšgrupās, un divas labākās no grupas turpināja cīņu 1/4 finālā, bet trim pārējām apakšgrupas spēlētājām turnīrs līdz ar to bija beidzies. Viskuplāk tika pārstāvēta PTF – ar sešām studentēm, VMF – 5, LIF – 4, ITF – 4.

Skatīt sacensību rezultātus

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s