Svētdienās LLU Sporta centrā badmintons amatieriem un ģimenēm

IMG_0992

Sākot ar 4. oktobri, svētdienās ir atjaunota iespēja jebkuram interesentam LLU Sporta centrā spēlēt badmintonu. LLU sporta centrā laiks badmintonam svētdienās rezervēts no 11:00 līdz 13:00. Pēc aktīvas badmintona spēlēšanas var doties arī uz LLU peldbaseinu.

Badmintona spēlētāju rīcībā būs visi pieci LLU Sporta centrā esošie badmintona laukumi. Tur sev vietu atradīs gan ģimenes, gan iesācēji, gan jaunieši, gan pieaugušie, arī tie, kam patīk tikai vienspēles, un tie, kas spēlē tikai dubultspēles.

Arī šajā sezonā LLU Sporta centrā turpinās spēlēt gan Ozolniekos dzīvojošie ķīnieši, gan spēlētāji no Dobeles, Tērvetes, Jelgavas novada, Olaines un pat Rīgas. Ļoti draudzīga un interesanta atmosfērā. Tā ir lieliska iespēja sportiskai ģimenes atpūtai, jo īpaši tiem, kas vēlas uzspēlēt badmintonu un pēc tam arī apmeklēt peldbaseinu. LLU Sporta centrs ir teju vienīgā vieta Latvijā, kur var piedāvāt šādu sportisku atpūtu brīvdienā.

Tāpat kā pirms gada, vienas badmintona nodarbības cena ir 1,50 eiro, saskaņā ar LLU Sporta centra cenrādi. Jāmaksā ir par katru spēlētāju, tai skaitā arī spēlējošajiem bērniem.

1,50 eiro jāmaksā arī LLU studentiem, jo šī nav viena no trim nodarbībām, kas studentiem ir bezmaksas. Studenti var bezmaksas spēlēt badmintonu pirmdienās un trešdienās no 16:30 līdz 18:00, un ceturtdienās no 15:30 līdz 17:30.

Savukārt LLU darbinieki un citi interesenti var badmintonu spēlēt arī trešdienas un piektdienas rītos, no 8:30 līdz 10:00. Arī par šīm nodarbībām, saskaņā ar LLU Sporta centra cenrādi, gan LLU darbinieki un studenti, gan pārējie interesenti maksā 1,50 eiro.

Līdz ar oktobra pirmo svētdienu, badmintonu LLU Sporta centā var spēlēt jau 6 reizes nedēļā. Tādējādi LLU Sporta centrs kļūst par vienu no aktīvākajiem badmintona centriem Latvijā. Šeit 2016.gada 19.martā notiks arī Latvijas Universiāde badmintonā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s