10.oktobrī Penkulē jauktās dubultspēles

penkuleJelgavas badmintona klubs, rūpējoties par badmintona attīstību arī Zemgalē, pārsūta informāciju par interesantu badmintona turnīru, kas 10.oktobrī notiks Lietuvas pierobežā, Penkulē, netālu no Tērvetes.

Tā ir iespēja vienā braucienā apvienot gan badmintonu Penkulē, gan arī pastaigu ar bērniem Tērvetes dabas parkā, kur 10.oktobrī tiek rīkota sezonas slēgšana ar “Pasakas iemidzināšanu”. Turklāt, meteorologi sola “zelta rudeni” visā savā krāšņumā.

Penkulē pagaidām ir tikai divi badmintona laukumi, tāpēc spēlētāju skaits tiks ierobežots līdz 16 pāriem.

Turnīrā tiks spēlētais tikai jauktās dubultspēlēs.

Turklāt, turnīra nolikums paredz, ka spēļu dienā notiks pāru izloze. Tāpēc piesakoties, ir jāpiesaka nevis pāris, bet gan tikai vīrietis vai sieviete. Var protams uzreiz pieteikt gan vīrieti, gan sievieti, taču tas nenozīmē, ka viņi spēlēs kopā. Kā vienīgais ierobežojums – kopā ārpuse izlozes varētu spēlēt dzīvesbiedri.

Pieteikšanās sākās jau tagad, un beigsies līdz ar brīdi, kad uz turnīri būs pieteikušies 16 vīrieši vai 16 sievietes.

Turnīra rīkotājs Staņislavs Jonkuss skaidro, ka uz turnīru tiek aicināti gan spēcīgie, gan mazāk prasmīgie spēlētāji, taču šis turnīrs tiek vairāk orientēts uz B un C grupu spēlētājiem.

Penkules kauss ir iekļauts Latvijas Badmintona federācijas kalendārā, un licencēto spelētāju rezultāts tiks iekļauts arī Latvijas Badmintona federācijas reitingā.

Dalības maksa – 7 eiro, turklāt, ņemot vērā, ka turnīrs notiek “dziļos laukos”, rīkotāji sola arī lauku veltes un ļoti mīļu uzņemšanu.

Interesentiem ir jāpiesakās e-pasts: josta23@inbox.lv.
Jautājumu gadījumā var zvanīt turnīra rīkotājam Staņislavam Jonkusam 26486387

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s