Vecgada kausā jelgavniekiem vērtīgie reitinga punkti

vecgadabadmintonsTrešdien, 30.decembrī, gada pirmspēdējā dienā LLU Sporta centrā notika jau gadskārtējais Vecgada badmintona turnīrs, kurš Jegavā pulcēja ne tikai daudzus (kopā 46), bet arī spēcīgus badmintona spēlētājus, tai skaitā 3 sievietes no Latvijas TOP 12. Pērn šo Vecgada turnīra tradīciju iedibināja Kristians Rozenvalds, ļoti palīdzot Latvijā pazīstamajam ilggadējam badmintona trenerim Pēterim Kažemakam, kurš šogad nomira badmintona turnīra laikā maijā.

>>> Skatīt Vecgada badmintona turnīra rezultātus

Jelgavā uz Vecgada badmintona turnīru jau tradicionāli ieradās arī Latvijā pieredzējušās spēlētājas Olga Mihailova, Diāna Stognija, kā arī Terēza Balode, kura reizi, bet dažkārt arī divas reizes nedēļas trenējas Jelgavā.

Uz turnīru ieradās arī daudzi jaunieši – 7 puiši un 5 meitenes. Bija arī daudzi spēlētāji, kuriem šim bija pirmais lielais badmintona turnīrs, un tika izveidota arī īpašā C grupa tiem 6 spēlētājiem, kuri tikai šogad sākuši spēlēt.

Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs un arī Jelgavas badmintona dzīves organizētājs Kristians Rozenvalds pauž gandarījumu, ka Jelgavā ir iedibinājusies jauna tradīcija – saviesīgi badmintona laukumā aizvadīt gada nogali. “Noteikti šādu turnīru Jelgavā rīkosim arī nākamgad. Atgādinām, ka pirms gada šāds turnīrs notika 29.decembrī, kad uz pirmo turnīru kopā sabrauca 17 spēlētāji, tai skaitā 9 piedalījās Pro grupā, bet 8 iesācēju grupā,” informē Kristians Rozenvalds.

Jāatzīmē arī to, ka šī turnīra rezultāti tikai iekļauti Latvijas badmintona federācijas reitingā, un tādējādi pie saviem pirmajiem reitinga punktiem vienspēlēs tika arī vairāki jelgavnieki, tai skaitā turnīra bronzas medaļas ieguvējs Guntis Kupčs, kā arī Māris Avotiņš, Diāna Gailuma un dobelnieks Māris Zaļkalns. Savukārt Kristians Rozenvalds, Vadims Čulka un Daniēls Čulka ieguva papildus punktus, tādējādi gada pēdējā dienā pakāpjoties vairākas pozīcijas reitingā. Papildus punktus ieguva arī Pauls Rozenvalds, kurš vēl būdams tikai 11 gadus vecs, gadu mijā saglabāja savu 43.vietu Latvijas reitingā, kā arī gadu noslēdza kā reitinga līderis savā U13 vecuma grupā.

>>> Skatīt Latvijas badmintona federācijas reitingu

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s