LLU Universiādē uzvar M.Gavere un V.Valgelins

IMG_2803Trešdien, 2.martā LLU Sporta centrā notika LLU Universiāde badmintonā, kurā absolūtās čempiones titulu izcīnīja siguldiete Marta Gavare no Pārtikas tehnoloģiju fakultātes (PTF) 1.kursa. Divas zelta medaļas izcīnīja arī talsinieks Valters Valgelins no Tehniskās fakultātes. Kopvērtējumā gan sievietēm, gan vīriešiem pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja PTF komandas.

LLU Universiādē badmintonā piedalījas 25 studenti, tai skaitā 10 vīrieši un 15 sievietes. Sacensībās tika pārstāvētas visas astoņas LLU fakultātes.

Marta Gavare izcīnīja uzvaru gan sieviešu vienspēlēs, gan sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Jāatzīmē, ka Marta iepriekš ir trenējusies badmintonā pie Latvijā pazīstamā Siguldas trenera Aināra Gurecka. 2015.gada nogalē Marta arī piedalījās LLU komandas sastāvā Latvijas čempionātā klubu komandām finālturnīrā.

Arī Valters Valgelins iepriekš bija trenējies badmintonā pie Talsu trenera Jāņa Pētersona. Ie
spējams, ka arī Valters būtu izcīnījis trīs zelta medaļas šajā Universiādē, ja vien būtu TF atradis partneri  jauktajām dubultspēlēm.

Trīs reizes uz goda pjedestāla kāpa arī valmierietis Roberts Šļaukstiņš, kurš kopā ar Martu Gavari uzvarēja jauktajās dubulspēles, kā arī palika otrais vīriešu vienspēlēs un dubultspēlēs.

Šobrīd nāmakais LLU studējošo badmintona spēlētāju izaicinājums ir Latvijas Universiāde, kas notiks tepat Jelgavā, LLU Sporta namā, sestdien, 19.martā, no 9:00 līdz 21:00.

Prieks arī par tiem LLU studentiem, kas pēc Universiādes pauda vēlmi vēl aktīvāk iesaistīties badmintona nodarbībās. Atgādinām, ka studentiem ir iespēja badmintonu spēlēt trīs reizes nedēļā – pirmdienās 16:30 – 18:00, trešdienās 16:30 – 18:00, ceturtdienās 16:00 – 17:30. Pirmo kursu studenti var izvēlētīes badmintonu kā vienu no obligātajiem sporta veidiem.

>>> Skatīt LLU Universiādes 2016 sieviešu rezultātus un kopvērtējumu

>>> Skatīt LLU Universiādes 2016 vīriešu rezultātus un kopvērtējumu

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s