Jelgavas puikas no Viļņas badmintona turnīra atved 4 medaļas

pauls & ralfs5.martā Viļņā notikušajā “PBL Junior” U13 un U15 jauniešu badmintona turnīrā jelgavas puiši izcīnīja četras medaļas, tai vienu sudraba medaļu vienspēlēs un divas 3.vietas dubultspēlēs.

Visu uz Jelgavu pārvesto medaļu izcīņā bija iesaistīts Jelgavas 4.vidusskolas 5.b klases skolnieks Pauls Eliass Rozenvalds, kurš zēnu vienspēlē izcīnīja 2.vietu, finālā trijos setos zaudējot siguldietim Alenam Zandovskim, bet abas bronzas medaļas izcīnot dubulspēļu turnīros. Kopā ar Jelgavas 4.sākumskolas 5.b klases skolnieku Ralfu Rubeni tika izcīnīta 3.vieta zēnu dubulspēļu turnīrā, un kopā ar siguldietu Anniju Rulli – Titavu 3.vieta arī jauktajās dubultspēlēs.

No Latvijas uz Vilņas jauniešu turnīru devās 18 jaunie spēlētāji no Latvijas, labākie U13 un U15 no Valmieras, Siguldas, Rīgas, Jelgavas un Talsiem. Turnīrā piedalījās arī jaunie badmintonisti no Lietuvas, Polijas un Baltkrievijas.

No Jelgavas uz Viļņu devās trīs jaunieši. U13 vecuma grupā – Pauls Eliass Rozenvalds un Ralfs Rubenis, bet U15 grupā Daniēls Čulka.

>>> Skatīt PBL Junior spēlētājus, spēles un rezultātus

 

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s