Badmintons Jelgavā Vasaras Saulgriežos

badmintons

Lai paspētu izbaudīt badmintona priekus līdz Jāņiem, Jelgavas badmintonisti plāno intensīvi izmantot katru mirkli pirms LLU Sporta centrs 22.jūnijā dodas ikgadējā vasaras atvaļinājumu un remontu pārtraukumā. Otrdien, 21.jūnijā no 16:00 līdz 20:00 Jelgavā LLU Sporta centrā ir ieplānots Vasaras Saulgriežu turnīrs, kurā piedalīties aicināti gan Jelgavas pieaugušie un jaunieši, gan arī LLU studenti, kā arī badmintona spēlētāji no Ozolniekiem, Tērvetes, Penkules, Dobeles, kā arī no Rīgas un citām vietām Latvijā, kur ikdienā spēlē badmintonu.

Vasaras Saulgriežu turnīram var pieteikties līdz pat 21.jūnija plkst 14:00, e-mail: jbk@jbk.lv vai telefoniski 26624466. Pietiekumā būtu arī nonorāda, vai spelētājs uz turnīru var ierasties jau 16:00, vai tikai 18:00. Turnīra rīkotāji respektēs, ka 21.jūnijs daudziem ir ierastā garuma darba diena, un ne var paspēt ierasties Jelgavā uz turnīra sākumu.

Vasaras Saulgriežu turnīrā ieplānots spēlēt gan vienspēles, gan arī dubultspēlēs.

Līdz Jāņiem interesentiem ir iespēja piedalīties arī vēl divos badmintona treniņos iepriekš ierastajos laikos: pirmdien, 20.jūnijā no 16:30 līdz 18:00, kā arī trešdien, 22.jūnijā no 8:30 līdz 10:00.

LLU Sporta centra administrācija informē, ka 22.jūnijā no plkst 13:00 LLU Sporta centrs badmintona vajadzībām būs slēgts līdz pat augusta vidum. LLU Sporta centrā plānoti būtiski remontdarbi peldbaseinā, un tas ietekmēs arī pārējo telpu darbību.

Badmintons Jelgavā gan līdz ar LLU Sporta centra vasaras pārtraukumu gan nebeigsies. Spēlētāji šobrīd plāno braukt spēlēt badmintonu uz Penkuli, Tērveti, Ozolniekiem, Olaini, kā arī Rīgu, savukārt jauniešiem būs iespēja piedalīties kādā no daudzviet notiekošajām badmintona treniņnometnēm.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s