Vasaras Saulgriežu turnīrā Jelgavā uzvar Wulf Harder

IMG_5975.JPG

Otrdien, 21.jūnijā Jelgavā LLU Sporta centrā notika Vasaras Saulgriežu badmintona turnīrs, kurā piedalījās 10 badmintona spēlētāji. Turnīrā pārliecinoši 1.vietu izcīnīja Wulf Harder. Spēlē par otro vietu uzvarēja pieredzējušais Ozolnieku badmintonists Olafs Krūzmētra, sīvā cīņā uzvarot savu Ozolnieku iknedēļas treniņu partneri Aināru Zanderu. Ceturtajā vietā palika 11 gadus vecais jelgavnieks Pauls Rozenvalds.

>>> Skatīt Vasaras Saulgriežu turnīra rezultātus

Wulf Harder uzvara ir likumsakarīga, jo šobrīd viņš Latvijas badmintona reitingā ir augstajā 21.vietā, un jau pēc nedēļas Wulf Harder pārstāvēs Kuldīgas pašvaldību Latvijas Olimpiādes badmintona turnīrā Valmierā.

Vasaras Saulgriežu turnīrā piedalījās arī 2 sievietes – Zilvija Poča un Diāna Gailuma. Abas izspēlēlēja divas savstarpējās spēles, un abās spēlēs uzvarēja vairāk pieredzējusī Zilvija Poča.

Turnīram pieteikušies 8 vīrieši tika salozēti divās apakšgrupās, un katram nācās izspēlēt ar katru, bet vēlāk 2 spēcīgākie no katras apakšgrupas turnīnāja cīņu par medaļām spēcīgāko apakšgrupā, bet vājākie turpināja spēlēt vājāko apakšgrupā.

Par pārsteigumu parūpējās iepriekš badmintona turnīros nemanītais Aldis Valbaks, kurš sāvā pirmajā spēlē trijos setos sīvi pretojās Paulam Rozenvaldam, bet pēc tam vājāko apakšgrupā uzvarot arī pieredzējušo Māri Avoiņu, kā arī Kristianu Rozenvaldu. Savukārt Edgars Kupfers pēc pirmajiem diviem zaudējumiem savā apakšgrupā, cīņas vairs neturpināja.

Turnīra dalībnieki kā balvu saņēma dāvanas no “Dzintars”, kā arī pirms Jāņiem tik aktuālu alu – šoreiz gan ne Latvijas, bet mūsu pierobežā, Biržu novadā brūvētā “Rinkuskiai alus”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s