Jelgavā pulcējas badmintona seniori

Sestdien, 10.februārī, laikā, kad Jelgavā notiek Ledusskulptūru festivāls, LLU Spora centrā tradicionāli notiek arī Sporta kluba “Mītava” rīkotais badmintona turnīrs senioriem, kurš šogad pulcēja 30 dalībniekus ne tikai no Jelgavas un Ozolniekiem, bet arī badmintona spēlētājus no Auces, Penkules, Baložiem, Cēsīm, Valkas, Vijciema, Smiltenes un Rīgas.

>>> Skatīt spēļu tabulas un rezultātus

Turnīrā tika izspēlētas četras kategorijas, tai skaitā vīriešu vienspēles, vīriešu dubultspēlēs, sieviešu dubultspēles un jauktās dubultspēlēs. Vienam spēlētām bija ierobežojums piedalīties ne vairāk kā divās kategorijās, tāpēc nenotika sieviešu vienspēļu turnīrs, jo visas dāmas vēlējās piedalīties gan sieviešu dubultspēlēs, gan arī jauktajās dubultspēlēs.

Turnīrs tika atklāts ar vīriešu vienspēlēm, kurās piedalījās 8 spēlētāji. Likumsakarīgi, ka pirmās trīs vietas izcīnīja spēlētāji, kuri nedēļu iepriekš piedalījās Latvijas čempionātā. Jelgavā 1.vietā Valters Liepkalns (Baloži), 2.vietā Ainārs Zanders (Ozolnieki), 3.vietā  Jānis Bluķis (Auce).

Vīriešu dubultspēļu turnīrā uzvarēja Viktors Ivanovs un Intars Grimza no Cēsim – pāris, kurš kopā spēlē ļoti daudzos Latvijas badmintona reitinga turnīros. Otrā vietā arī bieži kopā spēlējošie valcēnieši Uldis Šefers un Jānis Jaunslavietis, 3.vietā Tetelē kopā spēlējošie Olafs Krūzmētra un Guntis Kupčs, kuram šis bija pirmais turnīrs pēc ilgstošas pauzes.

Sieviešu dubultspēļu turnīrā uzvarēja pieredzējušās valcēnietes Anete Zunte un Tatjana Dvornika, 2.vietā vairākos turnīros jau saspēlējušās Una Tīliba no Ozlniekiem un penkuliete Ivanda Kozlova, trešajā vietā cēsinieces Inga Jaunīte un Gunta Lapiņa.

Turnīru noslēdza jaukto dubultspēs, kurās, pateicoties labākai punktu attiecībai, uzvarēja Jānis Bluķis ar Ivandu Kozlovu, otrā vietā atstājot Aldi Valbaku un Aneti Zunti. Trešajā vietā, arī pateicoties labākai punktu attiecībai, palika Ozolnieku pāris Olafs Krūzmētra un Una Tīliba.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s