Jelgavā notiks Valentīna dienas jaukto dubultspēļu turnīrs mīlētājiem

09_Ledus2_0Svētdien, 11.februārī Jelgavā vienlaicīgi ar Ledus skulptūru festivālu notiks Valentīna dienas jaukto dubultspēļu turnīrs, kurā aicināti piedalīties mīloši pāri, tai skaitā gan pieredzējušie badmintona spēlētāji, gan arī tādi, kas iepriekš nekad badmintonu sacensības nav spēlējuši.

Valentīna dienas jaukto dubultspēļu turnīra uzvarētāji tiks apbalvoti ar ielūgumiem uz Ledus skulptūru festivālu, savukārt turnīra programma tiks izplānota tā, lai visi dalībnieki vēl paspētu aplūkot ledus skulptūras, kā arī izbaudīt šova programmu, tai skaitā salūtu un grupas “Bermudu Divstūris” koncertu.

Ledus skulptūru festivāla laikā Jelgavā tiks rīkots vēl cits badmintona turnīrs – 10.februārī LLU Sporta centrā notiks tradicionālais sporta kluba “Mītava” kauss senioriem. Arī šī turnīra uzvarētāji tiks apbalvoti ar ielūgumiem uz Ledus skulptūru festivālu.

Jaukto dubultspēļu Valentīna dienas badmintona turnīrs mīlētājiem ir jauna tradīcija Latvijā. Pārī var kopā spēlēt viens otro mīloši spēlētāji, tai skaitā vīrs un sieva, vecāki ar bērniem, arī brālis ar māsu, kā arī ikviens, kurš nekautrējas izrādīt savas jūtas pret savu XD partneri.

“Viens no turnīra uzdevumiem ir stiprināt badmintona ģimenes. Bieži ir tā, ka citādi ļoti mīloši cilvēki nevar kopā spēlēt sacensībās vai arī ļoti no tā izvairās, jo baidās spēles laikā šīs attiecības sabojāt. Spēles karstumā, taču, var pateikt kaut ko ne to vai ne tā,” zina stāstīt Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

Lai vēl vairāk pastiprinātu Valentīna dienas noskaņu, pāriem būs pienākums katru punktu mīļi nosvinēt, pretējā gadījumā šis uzvarētais punkts netiks pieskaitīts.

Otrs turnīra uzdevums ir piesaistīt badmintonam jaunus spēlētājus. “Tā ir lieliska iespēja kopā ar mīļotu cilvēku interesanti pavadīt svētdienu, kopā apmeklējot Jelgavu, kopā sportojot, kopā izbaudot Ledus skulptūru festivālu,” aicina Kristians Rozenvalds.

“Latvijā badmintona raketi rokā ir turējis teju ikviens, taču salīdzinoši vēl pamaz ir cilvēku, kuri ir spēlējuši badmintona laukumā ar tīklu, uz rezultātu. Tad badmintons iegūst pavisam citus ātrumus, citu motivāciju. Badmintons ir ļoti aizraujošs sporta veids, kurā nepieciešams ātrums, izturība, reakcija un radošums,” stāsta Kristians Rozenvalds.

Spēlētāji, kuri nekad nav spēlējuši badmintona turnīros, būs iespēja piedalīties E grupā. Pāri, kuros viens spēlētājs būs ar pieredzi, bet otrs pirmo reizi, varēs spēlēt C vai D meistarības grupā. Savukārt pieredzējušie pāri varēs izvēlēties A vai B meistarības grupu.

Ar šāda turnīra palīdzību Latvijas badmintona federācija vēlas uzvērt, cik badmintons ir draudzīgs ģimenēm. Dubultspēlēs vienā pārī kopā var spēlēt gan bērni ar vecākiem, brāļi un māsas. Arī ikdienā badmintona treniņos vienā zālē kopā trenējās jauni un veci, vīrieši un sievietes, iesācēji un čempioni.

Atgādinām, ka Latvijas badmintona federācija ir pirmā no Latvijas sporta federācijām, kas pievienojusies valsts veidotai atbalsta programmai daudzbērnu ģimenēm “3+ Ģimenes karte”, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds. Bērni no daudzbērnu ģimenēm, kuri paši maksā par sevi, var bezmaksas saņemt Latvijas badmintona federācijas spēlētāju licences, kā arī 50% atlaidi no dalības maksas Latvijas badmintona reitinga turnīros.

>>> Skatīt XD Valentīna dienas badmintona turnīra nolikumu

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s