Ozolnieku badmintona turnīrā uzvar salaspilieši J.Krūmiņš un D.Šavalgina

IMG_1192Otrajos Ziemassvētkos Ozolniekos notika Ziemassvētku badmintona turnīrs, kurā piedalījās 42 dalībnieki, tai skaitā spēlētāji ar Indijas, Šrilankas, Vācijas un Krievijas pilsonību, kā arī Latvijas spēlētāji no Jēkabpils, Siguldas, Salaspils un Rīgas, kā arī tuvākās apkārtnes spēlētāji no Emburgas, Tērvetes, Ozolniekiem un Jelgavas.

Jaukto dubultspēļu turnīrā pārliecinoši uzvarēja salaspilieši Juris Krūmiņš un Diāna Šavalgina, un katrs atsevišķi uzvarēja arī vīriešu un sieviešu dubultspēļu turnīros. Jāatzīmē, ka vīriešu un sieviešu dubultspēles tika spēlētas “King of the Court” formātā. Katram bija vismaz 4 seti dažādiem partneriem, un uzvarēja tas, kuram individuāli bija visvairāk punktu.

Vīriešu vienspēļu turnīrā spēlētāji tika sadalīti divās meistarības grupās. Spēcīgākajā grupā uzvarēja jelgavnieks Guntis Leska, kurš finālā uzvarēja Wulf Harder no Vācijas, savukārt bronzas finālā Ainārs Zanders no Ozolniekiem trijos setos (23-25, 21-14, 21-17) uzvarēja LLU studentu no Talsiem Arti Matīsu Putniņu.

IMG_1186

Šogad tradicionālais Vecgada badmintona turnīrs notiks nevis LLU Sporta centrā, bet Ozolniekos. Mainīts bija arī norises datums – turnīrs notika 26.decembrī, otro Ziemassvētku pēcpusdienā, nevis mēneša beidzamajā trešdienā, kā iepriekš, jo gan 25.decembris, gan 1.janvāris LLU Sporta centrā ir brīvdiena.

Ozolnieku sporta centrs izvēlēts arī tāpēc, ka šogad šajā sporta zālē Jelgavas un Ozolnieku spēlētāji regulāri spēlēja badmintonu divas reizes nedēļā – otrdienas un piektdienas vakaros, savukārt iepriekš badmintonu regulāri varēja spēlēt tikai LLU Sporta centrā. Turklāt, Ozolniekus sporta zālē bija pieejama 26.decembra pēcpusdienā, kas ir ļoti labs datums, kad sapulcināt spēlētājus uz badmintonu pēc ilgstošas Ziemassvētku svinēšanas.

Turnīrā kā viens no dalībniekiem vīriešu dubultspēlēs piedalījās arī Ozolnieku novada domes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš. Badmintons viņš ir spēlējis arī iepriekš, taču šis bija viņa pirmais oficiālais badmintona reitinga turnīrs.

>>> Skatīt vīriešu un sieviešu dubultspēļu rezultātus
>>> Skatīt vīriešu vienspēļu un jaukto dubultspēļu rezultātus

 

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s