Vecgada badmintons notiks Ziemassvētku laikā un Ozolniekos

vecgadabadmintons

Šogad tradicionālais Vecgada badmintona turnīrs notiks nevis LLU Sporta centrā, bet Ozolniekos. Mainīts ir arī norises datums – turnīrs notiks 26.decembrī, otro Ziemassvētku pēcpusdienā, nevis mēneša beidzamajā trešdienā, kā iepriekš, jo gan 25.decembris, gan 1.janvāris LLU Sporta centrā ir brīvdiena.

Ozolnieku sporta centrs izvēlēts arī tāpēc, ka šogad šajā sporta zālē Jelgavas un Ozolnieku spēlētāji regulāri spēlēja badmintonu divas reizes nedēļā – otrdienas un piektdienas vakaros, savukārt iepriekš badmintonu regulāri varēja spēlēt tikai LLU Sporta centrā. Turklāt, Ozolniekus sporta zālē bija pieejama 26.decembra pēcpusdienā, kas ir ļoti labs datums, kad sapulcināt spēlētājus uz badmintonu pēc ilgstošas Ziemassvētku svinēšanas.

Uz badmintonu turnīru Ozolniekus ir uzaicināti spēlētāji ne tikai no Jelgavas un Ozolniekiem, kā arī LLU studenti, bet arī spēlētāji no Olaines, Penkules, Emburgas, Uzvaras, kā arī tālākiem klubiem.

Ozolniekos būs gan vienspēles (vīriešu un sieviešu), gan dubultspēles (vīriešu, sieviešu un jauktās). Ja pieteiksies daudz un dažāda meistarības līmeņa dalībnieki, tad dalībnieki tiks dalīti B, C, D un E meistarības grupās. E gan domāti tikai tādi, kas todien pirmo reizi…

Tradicionāli, ka šajā turnīrā uzvarētāji tiks apbalvoti ar piparkūku medaļām, bet būs arī ierāmēti diplomi, kā arī sponsoru sarūpētās balvas. Visu turnīra laiku darbosies kafijas galds Ziemassvētku noskaņās. Fonā skanēs jautras Ziemassvētku dziesmas.

Atgādinām, ka badmintonu Ozolnieku sporta centrā līdz šim bija iespējams spēlēt divas reizes nedēļā – otrdienas vakaros no 20:00 līdz 22:00, kā arī piektdienas vakaros no 17:20 līdz 18:40. To, kāds būs badmintona nodarbību grafiks sākot ar 1.janvāri, tiks precizēts 23.decembrī.  Tāpat badmintonu iesējams spēlēt arī LLU Sporta centrā: pirmdienās un trešdienās no 16:30 līdz 18:00, tŗesdienās un piektdienās no 8:30 līdz 10:00, kā arī svētdienās no 12:00 līdz 14:00.

>>> Skatīt Ozolnieku Ziemassvētku turnīra nolikumu

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s