Badmintons jau vismaz 8 reizes nedēļā

IMG_4611

Šajā mācību gadā pieaudzis badmintona nodarbību skaits Jelgavā un tās tuvumā. Badmintona var spēlēt jau vismaz 8 reizes nedēļā. LLU Sporta centrā badmintona nodarbības ir piecas reizes nedēļā: pirmdienās un trešdienās no 16:30 līdz 18:00, trešdienās un piektdienās no 8:30 līdz 10:00, kā arī svētdienās no 12:00 līdz 14:00. Ozolnieku sporta centrā badmintonu var spēlēt otrdienās no 20;00 līdz 22:00 un piektdienās no 17:20 līdz 18:40. Ceturdienās no 19:00 līdz 21:00 notiek badmintona vienspēļu un dubultspēļu vakari Jaunolainē.

LLU Spora centrā LLU studentiem badmintona nodarbības ir bezmaksas, bet pārējiem interesentiem, tai skaitā pieaugušajiem un bērniem jāiegādājas mēneša abonements par 10 eiro. Tas dod iespēju spēlēt badmintonu kaut piecas reizes nedēļā.

Svētdienās pēc badmintona spēlēšanas var izmantot arī LLU Peldbaseina piedāvājumu, iegādājoties vienreizējo apmeklējumu, daudzkārtējo apmeklējumu vai arī ģimenes piedāvājumu.

Ozolniekos vienas nodarbības cena ir 2 eiro pieaugušajiem un 1 eiro bērniem. Parasti divos no četriem laukumiem tiek spēlētas dubultspēlēs, vienā laukumā jauktās dubultspēles, bet ceturtais laukums ir bērnu un iesācēju rīcībā.

Jaunolainē katru otro nedēļu notiek vienspēļu vai dubultspēļu reitinga turnīru, savukārt tajās dienās, kad tur nav turnīru, tur notiek badmintona treniņš. Jaunolaine ir pa vidu starp Jelgavu un Rīgu, Mārupi un Ķekavu, tāpēc šeit pulcējas plašs dalībnieku loks. Šī vieta ir arī piemērota jelgavniekiem, kuri strādā Rīgā, jo badmintonu tad iespējams spēlēt pa ceļam no darba Rīgā.

Badmintonu Jelgavas tuvumā var spēlēt arī Emburgā, Tērvetē un Penkulē.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s