LLU pirmkursnieku turnīrā uzvar D.Birnere un M.Putniņš

Pirmdien, 23.septembrī LLU Sporta centrā notika tradicionālais pirmkursnieku badmintona turnīrs, kurā piedalījās 25 studenti no 7 fakultātēm. Panākumiem bagātas bija arī tādas fakultātēs kā Veterinārmedicīnas, kā arī Ekonomikas un sabiedrības attīstības, kuras citus gadus bija ne tik sportiski aktīvas.

Vīriešu konkurencē 1.vietu izcīnīja Vides un būvzinātņu fakultātes 1.kursa students Matīss Putniņš no Talsiem. Viņš šajā turnīrā bija vienīgais, kuram bija pieredze Latvijas badmintona reitinga turnīros, tai skaitā dalība Latvijas čempionātā. Turklāt, Matīss Putniņš kā LLU 1.kursa students ir jau atkārtoti – iepriekš viņš uzsāka studijas Mežu fakultātē, bet pēc pārtraukuma atgriezās LLU jau kā Vides un būvzinātņu fakultātes students.

Vīriešiem 2.vietu izcīnīja Veterinārmedicīnas fakultātes students Evalds Jankovskis, bet 3.vietā – Ivans Zotovs no Tehniskās fakultātes, kurš bronzas finālā pārspēja Artūru Pīrantu no Pārtikas tehnoloģiju fakultātes.

>>> Skatīt vīriešu spēļu sarakstu un rezultātus

Sievietēm 1.vietu izcīnīja Veterinārmedicīnas fakultātes studente Diāna Birnere no Slampes, iepriekš mācījās Zemgales vidusskolā. “Man badmintons ir vairāk kā hobijs, neesmu šajā sporta veidā trenējusies, bet biju dažas reizes spēlējusi, tai skaitā skolas līmeni un ārpusskolas sacensībās,” stāsta Diāna Birnere. Viņa ir aktīva sportotāja, parasti piedalās visur, kur vien var piedalīties. Sacensībās spēlējusi ne tikai badmintonu, bet arī florbolu, basketbolu, volejbolu un futbolu. Patīk arī vieglatlētika, vairāk šķēpmešana.

Sievietēm 2.vietu izcīnīja Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes studente Megija Sargsjane, 3.vietā Pārtikas tehnoloģiju fakultātes studente Daniela Leitāne, kura bronzas finālā pārspēja Jolantu Jurāni no Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes.

>>> Skatīt sieviešu spēļu sarakstu un rezultātus

LLU studentiem ir iespēja badmintonā bezmaksas trenēties divas reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās no 16:30 līdz 18:00. Studentu rīcībā ir 4 badmintona dubultspēļu laukumi, kā arī 16 badmintona raketes, tā, lai uz katra laukuma var 4 cilvēki spēlēt dubultspēles. LLU studentu komanda piedalās gan Latvijas Universiādes badmintona turnīrā, kurš notiek marta pirmajā sestdienā, bet šajā mācību gadā tas būs 29.februārī, kā arī Latvijas klubu komandu čempionātā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s