Badmintona turnīrs Ledus skulptūru festivāla laikā 2022.gadā nenotiks

Senioru badmintonu turnīrs, kas citkārt Jelgavā notika vienlaicīgi ar Starptautisko ledus skulptūru festivālu, 2022.gadā noteikti nenotiks vienlaicīgi ar festivāla galvenajiem notikumiem Jelgavas promenādē un Pils salā, jo citādi tas sakristu vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu badmitnonā, kas notiks Ķekavā no 5. līdz 6.februārim. Jelgavas badmintona dzīves organizētāji respektē Latvijas badmintona federācijas aicinājumu nerīkot citus turnīrus vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu un Latvijā notiekošajiem Pasaules reitinga turnīriem. Svarīgi, lai šo notikumu laikā, visa Latvijas badmintona kopiena fokusētos uz galvenajiem notikumiem. Turklāt, Latvijas čempionātos piedalās arī vairāki jelgavnieki.

Iespējams, ka Jelgavas tradicionālais senioru turnīrs varēs notikt vēlāk, tai skaitā piedāvājot turnīra dalībniekiem apmeklēt ledus skulptūru izstādi, jo parasti tā ir apmeklētājiem pieejama vēl vairākas nedēļas.

Vēl arī nav izstrādāts Megogo senioru tūres nolikums un nav precizēts tūres kalendārs. 2021.gadā, diemžēl, neviens no iepriekš plānotajiem Megogo senioru tūres turnīriem nenotika Covid-19 ierobežojumu dēļ.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s