Jelgavā atkal notiks Vecgada badmintona turnīrs dubultspēlēs

2022.gada 28.decembrī, pēc vairāku gadu pārtraukuma, Jelgavā atkal ir ieplānots Vecgada badmintona turnīrs, aicinot Ziemassvētku un Jaungada svinību starplaikā gan vietējos spēlētājus no Jelgavas pilsētas un novada, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes vietējos un ārzemju studentus, kā arī spēlētājus no tuvākiem un tālākiem Latvijas nostūriem. Turnīrā tiks aicināt piedalīties arī spēlētāji no ārzemēm, jo īpaši Lietuvas pierobežas spēlētāji no Biržiem, Paņevežiem un Šauļiem.

>>> Skatīt Vecgada badmintona turnīra nolikumu 2022.gadā

>>> Skatīt spēlētāju un spēļu sarakstu

>>> Skatīt rezultātus

Vecgada badmintona turnīrs bija ieplānots arī 2020. un 2021.gadā, kad šos turnīrus nācās atcelt Covid-19 ierobežojumu dēļ. 

Vecgada badmintona turnīrs tradicionāli notiek pirmdienas vai trešdienas vakarā starp Ziemassvētkiem un Jaungadu, bet pie nosacījuma, ja šī pirmdiena vai trešdien ir oficiāla darba diena LLU Sporta centrā. Pirmdiena vai trešdiena izvēlēta tāpēc, ka šajās dienās zāle pēcpusdienā jau tāpat ir rezervēta iknedēļas badmintona treniņiem.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, šogad Vecgada badmintona turnīrs notiks tikai dubultspēļu disciplīnās, jo ierobežotajā laikā izspēlēt arī vienspēļu turnīrus pilnvērtīgi nav iespējams.

Turklāt, sākot ar šo gadu, dubultspēļu turnīri notiks neierastā formātā, jo spēlētāji ik pēc seta mainīs spēlēs partnerus un pretiniekus. Individuāli uzvarēs spēlētājs, kurš izcīnīs visvairāk punktus. Šādā formātā iepriekš ir notikuši Olaines dubultspēļu turnīri. 

Vecgada badmintona turnīrs notiks vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Atkarībā no spēlētāju skaita, var tikt izveidotas A, B, C un D meistarības grupās, kā arī U21 vecuma grupa, gadījumā jā pieteiksies vismaz 6 attiecīgā vecuma jaunieši. 

Vecgada badmintona turnīrs ir lieliska iespēja rezumēt aizvadīto gadu badmintona turnīra atmosfērā, tai skaitā izbaudot kafijas galdu ar piparkūkām un karstvīnu. Turklāt, spēlējot dubultspēles šādā formātā, ir iespēja iepazīstot vairākus dubultspēļu partnerus, un kas zina, varbūt tieši šajā Vecgada turnīrā izveidosies kāds pāris, kas nākamā gadā veiksmīgi piedalīsies citos badmintona turnīros.

Spēļu un spēlētāju saraksts:

>>> Skatīt spēlētāju un spēļu sarakstu

Jauktās dubultspēlēs sāksies 18:40, uzreiz pēc pēdējās sieviešu dubultspēles.
Spēļu tabulas vēl top. Būs A un B grupas, kas veidosies atkarībā no vīriešu un sieviešu dubultspēļu rezultātiem.
Ārpus kārtas jaukto dubultspēļu turnīra piedalās spēlētāji, kas piedalās tikai jaukto dubultspēļu disciplīnā (Ilze Ermiča, Zanda Priedola, Guntis Leska un Kristians Rozenvalds, kā arī ģimene spēlētāji, kas kopā ar savu sievu vai meitu.

Iespējamas izmaiņas!
Gadījumā, ja slimības dēļ atkritīs spēlētāji, iespējamas izmaiņas grupās, bet spēļu sākuma laiki nemainīsies. vairāk nekā 10 min robežās.

Badmintona bumbiņas!
Saskaņā ar Nolikumu, spēlēs notiek ar Yonex AS20. Tos varēs arī pa vienam iegādātie sekretariātā. Katrs spēlētājs uz katru no turnīriem divas AS20 (var arī AS30-50) bumbiņas. Tās pa vienam varēs iegādāties sekretariātā.
C grupa var spēlēt ar Yonex Mavis 2000.
Vīriešu B grupa un sieviešu grupa savu lēmumu noteikts balsojot, bet vienāda balsu skaita gadījumā – lozējot.

Ģimenes atlaide!
Tas iepriekš nebija nolikumā, bet ģimenēm, maksājot dalības maksu par divām personām, dalības maksa būs nevis 2×15 eiro, bet 25 eiro (tādējādi ir 5 eiro atlaide).

Atlaide LLU Sporta centra abonementa īpašniekiem!
Ir paredzēta 5 eiro atlaide arī visiem tiem, kuriem 28.decembrī ir aktīvs LLU Sporta centra badmintona ikmēneša abonements.


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s