Visi jelgavnieki no Rīgas ar medaļām

Visi četri Jelgavas jaunieši ar medaļām pārradušies no Rīgas jaunatnes 2015.gada meistarsacīkstēm badmintonā, kas notika sestdien, 25.aprīlī, Rīgā, Teikas vidusskolā.

IMG_0917Visvairāk medaļas izcīnīja Jelgavas 3.sākumskolas 6.klases skolnieks Daniēls Čulka – visās iespējamajās U13 disciplīnās, tai skaitā 3.vieta vienspēlēs, 2.vieta zēnu dubultspēlēs kopā ar jelgavnieku Marisu Sustrupu, un 3.vieta jauktajās dubultspēlēs ar Danu Bortkēviču no Valmieras.

IMG_0928Jelgavas 4.vidusskolas 5.klases skolniekam Marisam Sustrupam šīs bija pirmās badmintona sacensības, un uzreiz uz goda pjedestāla ar sudraba medaļu kaklā. Jāatzīmē arī Marisa visnotaļ veiksmīgais starts U13 vienspēļu turnīra – 2 uzvaras un 1 zaudējums, un kopvērtējumā 5.vieta U13 grupā.

IMG_0921Rīgas turnīrā mazāk paveicās citkārt medaļas tik ļoti pieredzējušajam Jelgavas 4.vidusskolas 4.klases skolniekam Paulam Rozenvaldam, jo viņs U11 grupā palika 4.vietā gan vienspēlēs, gan jauktajās dubultspēlēs kopā ar jauniesācēju Mariju Siņicinu no Salaspils, taču izcīnīja 2.vietu zēnu dubultspēlēs pāri ar jelgavnieku Ralfu Rubeni.

Jelgavas 4.sākumskolas 4.klases skolniekam Ralfam Rubenim šīs bija jau otrais badmintona turnīrs. Ralfs arī ir viens no visčaklākajiem badmintona treniņu apmeklētājiem, tāpēc jo īpašs prieks par viņa pirmo medaļu.

Žēl, ka Jelgavas badmintona kopienā nav pašiem savas meitenes. Ir tikai puiši, un jauktajās dubultspēlēs nav ar ko kopā spēlēt. Bet, piemēram, Valmierā un Salaspilī, meiteņu ir vairāk nekā zēnu. Lūk, pa ko domāt Jelgavas badmintona klubā…

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s