Jelgavas Sadraudzības kauss 24.maijā

Bandera_JelgavaSvētdien, 24.maijā notiks Jelgavas Sadraudzības kauss badmintonā. Šādi Jelgavas Badmintona klubs turpinās Salaspils badmintona kluba 11.aprīlī aizsākto tradīciju organizēt turnīrus jaunajiem spēlētājiem, un satuvināt badmintona klubus. Jelgavas Sadraudzības kauss notiks vienlaicīgi ar Jelgavas Smilšu skulptūru festivālu, tādējādi vēl vairāk pamudinot 24.maijā atbraukt uz Jelgavu.

headerJelgavas Sadraudzības kauss notiks LLU Sporta centrā. Turnīra rīcībā būs visi 5 badmintona laukumi, tai skaitā 3 dubultspēļu laukumi un 2 vienspēļu laukumi.

Turnīra sākums 11:00. Ģērbtuves strādās jau no 9:00, taču līdz 11:00 lielā sporta zāle būs aizņemta. LLU Sporta nama lielā zāle ir rezervēta līdz 19:00.sporta centrs (45)

Līdz 15:00 strādās arī LLU peldbaseins. Un par atsevišķu samaksu, saskaņā ar LLU Sporta centra pakalpojumu cenrādi, iespējams peldēt pirms vai pēc badmintona sacensībām, tāpēc interesentus lūdzam līdzi ņemt arī peldkostīmus.

Sacensības tiks organizētas visās piecās kategorijās, tai skaitā vīriešu un sieviešu vienspēlēs, vīriešu un sieviešu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs. Ņemot vērā to, ka turnīrā piedalās tikai iesācēji, atkarībā no dalībnieku skaita, iespējama arī grupu apvienošana.

Sacensībās var piedalīties tikai iesācēji, vai D grupas spēlētāji, kas Latvijas badmintona reitingā šobrīd un arī iepriekš nav bijuši augstāk par 100.vietu.

Dalības maksa – 10 eiro, neatkarīgi no tā, cik grupās spēlētājs piedalās, taču ir paredzēts ierobežojums, ka viens spēlētājs var piedalīties ne vairāk kā divās kategorijās.

Uzvarētāji saņems medaļas un diplomus, kā arī sponsoru sarūpētās dāvanas.

Pieteikšanās termiņš – 22.maijs. Pieteikšanās e-pasts jbk@jbk.lv. Telefons 26624466.

Sacensību nolikums, spēļu grafiks un rezultāti tiks publicēti Jelgavas badmintona kluba mājas lapā http://www.jbk.lv

One comment

  1. Atbalsojums: Ķīnieši no Ozolniekiem spēlēs badmintonu | Badmintons Jelgavā un LLU

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s