Ķīnieši no Ozolniekiem spēlēs badmintonu

IMG_0992Latvijas medijos jau ir aprakstīts par daudzajiem ķīniešiem, kas pārcēlušies uz dzīvi Ozolniekos. Bet tagad no šiem Latvijas jaunajiem iedzīvotājiem ieguvēja būs arī Jelgavas badmintona kopiena, jo turpmāk arī ķīnieši ik svētdienu spēlēs badmintonu LLU Sporta centrā.

IMG_09793.maijā LLU Sporta namā iksvētdienas badmintona laikā bija pirmie “izlūki” – Xin Zeng un Yan Zheng, kopā ar savu dēlu Kristofu. Un viņi zināja teikt, ka turpmāk nākšot spēlēt ne tikai paši, bet uzrunāšot vēl arī citus tautiešus, kuriem, kā zināms, badmintons ir viens no populārākajiem sporta veidiem.

Pirmā kopīgā spēlēšana ar ķīniešu ģimeni bija ļoti vērtīga arī Jelgavas 4.vidusskolas IMG_09784.klases skolniekam Paulam Rozenvaldam, kurš tika pie vērtīgiem padomiem, kādus Ķīnā, šķiet, jau skolā ikvienam iemāca. Un tāpēc jau ir tik daudz badmintona čempionu no Ķīnas…

Jelgavnieki ar ķīniešiem sarunājās angļu valodā, bet kopīgo spēļu laika rezultātu skaitīja latviešu valodā, jo ķīnieši intensīvi apgūstot latviešu valodu, jo šeit plānoIMG_0970 dzīvot uz palikšanu.

Ķīnieši plāno aktīvi piedalīties Jelgavas badmintona kluba dzīvē, tai skaitā kopīgi doties uz turnīriem, kā arī plāno piedalīties Jelgavas sadraudzības kausā 24.maijā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s