Babolat nolēguma kārtā jelgavnieki bez medaļām, bet ģimeniskā pasākumā

IMG_0788Sestdien, 9.maijā, jaunajā un ērtajā Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē notika Rīgas Badmintona skolas organizētās “Babolat” balvas izcīņas 5. un noslēdzošās kārtas sacensības, kurās piedalījās arī četri Jelgavas Badmintona kluba pārstāvji. Šoreiz diemžēl bez medaļām, taču izbaudot ģimeniskas brīvdienas, jo pēcāk dubultspēlēs kopā spēlēja gan Vadims Čulka ar savu dēlu Daniēlu, gan arī Kristians Rozenvalds ar dēlu Paulu.

IMG_0790Sacensības izvērtās ļoti garas. Pirmās spēles sākas jau 9:00 no rīta, bet pēdējā spēle beidzās 22:00, tādējādi sacensībās tika pavadītas vairāk nekā 13 stundas, katram izspēlējot četras spēles vienspēlēs un 4 spēles dubultspēlēs.

“Babolat” turnīrs ir Latvijas Badmintona federācijas reitinga turnīrs. Par piedalīšanos turnīrā visi dalībnieki saņēma arī attiecīgos reitinga punktus.

IMG_0789Kristians Rozenvalds un Vadims Čulka piedalījās C grupā vīriešu vienspēlēs, savukārt abi zēni – Daniēls Čulka un Pauls Rozenvalds D grupā vīriešu vienspēlēs. Visi četri piedalījās arī dubultspēļu turnīrā B grupā.

Vislabāk Rīgā spēle padevās Daniēlam Čulkam, kurš izcīnīja 4.vietu D grupas vienspēļu turnīrā, kā arī kopā ar tēvu Vadimu izcīnīja 4.vietu B grupās dubultspēļu turnīrā. Vadims Čulka C grupā izcīnīja dalīto 9. un 10.vietu.

Visneveiksmīgākā diena bija Paulam Rozenvaldam, kurš tik daudzas reizes bija ļoti tuvu uzvarai, taču visas dienas garumā nevienu spēli tā arī neuzvarēja, un kopvērtējumā palika 12.vietā. Nedaudz veiksmīgāka diena bija Kristianam Rozenvaldam, kurš trijās no četrām vienspēlēm C grupā zaudēja, bet izšķirošajā spēlē par nepalikšanu pēdējā vietā sīvā cīņa trijos setos tomēr uzvarēja.

Citkārt 10 gadus vecais Pauls Rozenvalds un 12 gadus vecais Daniēls Čulka ir pāris dubultspēlēs U13 grupā, taču šoreiz, ņemot vērā to, ka “Babolat” turnīrā nebija vecuma iedalījums, jelgavnieki veidoja ģimenes pārus.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s