Latvijas badmintona Gada balvas tiek arī Jelgavai

20170121_230401-mediumAizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas badmintona federācija jau otro gadu pēc kārtas pasniedza Latvijas badmintona Gada balvas. Šogad uz muzikālā kluba “Četri balti krekli” lielās skatuves Vecrīgā divas reizes tika piesaukts arī Jelgavas vārds. 

Balvu “Gada notikums” tika piešķirta Pasaules badmintona reitinga turnīram “Yonex Latvia International”, kas 2016.gada jūnija sākumā norisinājās Jelgavas sporta hallē, pulcējot 200 badmintona spēlētājus no 18 valstīm. Uz balvu “Gada notikums” pretendēja arī Valmierā notikušais Latvijas Olimpiādes badmintona turnīrs, kā arī Siguldā notikušais Latvijas čempionāts klubu komandām.

Latvijas badmintona Gada balvas pasniegšanas ceremonijas sākumā tika godināti 2016.gada reitinga līderi. Kā labākais U13 vecuma grupā balvu saņēma jelgavnieks Pauls Eliass Rozenvalds. Aizvadītāja sezonā Pauls Eliass Rozenvalds Latvijas čempionātā izcīnīja divas zelta medaļas – U13 vienspēlēs un U13 dubultspēlēs, sudraba medaļu U13 jauktajās dubultspēlēs, kā arī bronzas medaļu U15 dubultspēlēs. Sezonas gaidā Pauls Eliass Rozenvalds piedalījās 42 badmintona turnīros, kā arī 10 turnīros ārzemēs, tai skaitā Polijā, Lietuvā, Igaunijā un Lielbritānijā.

Uz balvu “Gada menedžeris” pretendēja arī Ozolnieku badmintona kluba atjaunotājs Olafs Krūzmētra. Ozolnieku sporta centrā badmintonu iespējams spēlēt ceturtdienās un sestdienās. Badmintonisti no Ozolniekiem regulāri piedalās Latvijas badmintona turnīros, tai skaitā izcīnot medaļas. Šogad gada bavu “Gada menedžeris” saņēma Salaspils badmintona kluba vadītājs Juris Krūmiņš.

Uz balvu “Gada augstskola” pretendēja arī LLU, kur badmintonu var spēlēt 7 reizes nedēļā, un studenti šo iespēju aktīvi izmanto. Šogad balva tika piešķirta RTU, jo tur jau otro gadu pēc kārtas kāds no Latvijas badmintona izlases dalībniekiem iegūst iespēju bezmaksas studijām.

Jāatzīmē arī to, ka Latvijas badmintona Gada balvas tika izgatavotas Jelgavā. Keramiķe Una Ļaha no baltā māla ar rokām darināja badmintona bumbiņas siluetu. Šo balvu varēs ikdienā izmantot kā dizaina elementu – sveču paliktni.

>>> Skatīt informāciju par Latvijas badmintona Gada balva

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s