Jelgavas jaunie badmintonisti cerīgi uzsāk jauno sezonu

 

Aizvadītās nedēļas nogalē Valmierā notika pirmais no trim šī gada Latvijas kausa badmintonā jauniešiem un jonioriem posmiem, kurā piedalījas 120 spēlētāji, tai skaitā 20 spēcīgi jaunieši no Igaunijas un Latvijas spēlētāji no Rīgas, Salaspils, Olaines, Siguldas, Cēsīm, Valmieras, Talsiem, kā arī 7 jaunieši no Jelgavas, kuri Valmierā izcīnīja četras medaļas, tai skaitā 1 zelta, 2 sudraba un 1 bronzas.

Jelgavas 4.vidusskolas 7.klases skolnieks Pauls Eliass Rozenvalds U15 zēnu vienspēlēs palika otrais, taču kopā ar siguldieti Alenu Zandovski U19 zēnu dubultspēlēs izcīnīja 1.vietu, daudziem par pārsteigumu uzvarot par sevi daudz vecākus spēlētājus. Estere Pikša no Jelgavas 3.sākumskolas meiteņu U13 vienspēlēs izcīnija 3.vietu, bet Jelgavas 4.vidusskolas 6.klases skolniece Lenija Slivjuka no šajā pašā grupā izcīnīja 2.vietu.

Jelgavas 4.vidusskolas 5.klases skolniece Elīza Paula Rozenvalde U13 B meiteņu grupā izcīnija 4.vietu, savukārt U11 B meiteņu grupā 4.vietu izcīnīja Patrīcija Eglāja no Jelgavas 4.vidusskolas 2.klases.

Meiteņu U15 grupā vienspēļu un dubultspēļu turnīrā piedalījās arī Spīdojas ģimnāzijas 8.klases skolnieces Marta Lillā un Margareta Svikule-Cigelniece, kura parūpējas par uzvaru turnīra visgarākajā spēlē, kuras 3.sets noslēdzās pagarinājumā (21-16, 17-21, 29-27).

Jelgavas badmintona kluba vadītājs Kristians Rozenvalds ir gandarīts par šādu sezonas sākumu, kuru uzskata par likumsakarīgu, jo vasaras laikā ir daudz laika pavadīts treniņos un nometnēs. “Visi medaļnieki vasarā ir piedalījušies kādā no treniņnometnēm. Jūlijā visi kopā nedēļu trenējas Salaspilī, kur Salaspils badmintona klubs bija sarīkojis nedēļu ilgu treniņnometni, pieaicinot treneri no Čehijas. Augustā Pauls Eliass Rozenvalds kopā ar Leniju Slivjuku 8 dienas pavadīja “Most Superstars” treniņnometnē Čehijā. Šovasar Pauls Eliass Rozenvalds nometnēs pavadīja 8 nedēļas – vairāk laika nekā atpūšoties. Jūnijā Pauls Eliass Rozenvalds 2 nedēļas bija Latvijas izlases braucienā uz Eiropas skolu čempionātu Francijā, vēl kopumā trīs nedēļas treniņnometnēs Lietuvā, kā arī augusta beigās nedēļu Latvijas U15 izlases treniņnometnē,” jauniešu aizņemtību uzskaita Kristians Rozenvalds.

Šobrīd Jelgavas jauniešiem treniņi vēl notiek neregulāri, jo LLU Sporta centrā vēl turpinās lielās sporta zāles grīdas remonts. Tāpēc jaunieši dodas uz treniņiem Rīgā vai Ozolniekos. Taču jau septembra beigās plānots atgriezties vecajā treniņu ritmā trīs reizes nedēļā, kā arī uzņemt jaunus spēlētājus.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s