LLU Sporta centrā 30.oktobrī atsākušās badmintona nodarbības

 

Pirmdien, 30.oktobrī pēc 5 mēnešu remontdarbiem ir atsākusi darboties LLU Sporta zāle. 30.oktobrī atsākās arī badmintona nodarbības vecajos laikos – pirmdienās un trešdienās no 16:30 līdz 18:00.

LLU Sporta zālē tagad ir ieklāta jauna un sporta vajadzībām atbilstoša grīda. Ir  iezīmētas līnijas volejbola, basketbola un badmintona laukumiem.

Līdz ar remontdarbiem LLU Sporta zālē, ir uzlabojumi arī badmintonā – tagad LLU sporta zālē ir 5 dubultspēļu laukumi, nevis 3 dubultspēļu un 2 vienspēļu kā līdz šim.

LLU ir radīti badmintonam ļoti labvēlīgi apstākļi. Studentiem pieejams arī Latvijas badmintona federācijas piešķirtais Pasaules badmintona federācijas skolu programmas “Shuttle time” badmintona inventārs – 16 raketes, 24 volāni un 4 badmintona tīkli.

Badmintona nodarbības LLU studentiem ir bezmaksas. Turklāt, labākie LLU badmintona spēlētāji tiek iekļauti LLU izlasē, tādējādi saņemot iespējas apmeklēt arī trenažieru zāli un LLU peldbaseinu.

LLU studenti ir īpaši motivēti atsākt badmintona treniņus, jo jau 15.novembrī ir ieplānots LLU 28.Universiādes badmintona turnīrs. Iepriekšējā mācību gadā badmintons bija LLU 27.Universiādes noslēdzošās sacensībās, kad tieši badmintona rezultāti iespaidoja kopvērtējumu, tai skaitā 1.vietu.

Tradicionāli jau vairākus gadus LLU Sporta zālē notiek arī Latvijas Universiādes badmintona turnīri.

Jau divus gadus pēc kārtas jūnija sāumā Jelgavā notiek arī Pasaules reitinga turnīrs “Yonex Latvia International”. 2017.gada jūnijā, īsi pirms LLU Sporta zāles slēgšanas uz remontu, šeit savus pirmsturnīra treniņus aizvadīja arī Malaizijas badmintona izlase.

LLU šobrīd studē arī daudzi ārzemju studenti, tai skaitā no tādām valstīm kā Šrilanka, Pakistāna, Indija un Ķīna, kur badmintons ir viens no populārākajiem sporta veidiem, tādējādi aktīva badmintona dzīve LLU ir arī veids, kā šo pieaistīt šo valstu studentus.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s