23. un 24. februārī Olainē turnīrs B, C un D grupām

1418_afisa_badmintons_dzervenite2019

23. un 24. februārī Olainē notiks tradicionālais badmintona turnīrs Dzērvenīte 2019. Turnīrs vairāk domāts gan B, gan arī  C un D meistarības grupu spēlētājiem, kuru skaits Latvijā arvien turpina pieaugt.

>>> Skatīt badmintona turnīra “Dzērvenīte 2019” nolikumu

Lai gan nolikumā rakstīts, ka Sestdien, 23.februārī notiks vienspēļu turnīrs, bet svētdien, 24.februārī notiks dubultspēlēs, taču ir veiktas izmaiņas, ņemot vērā jau pieteikušos spēlētāju lūgumu. Tāpēc sestdien būs turnīrs visās disciplīnās C un D meistarības grupu spēlētājiem, bet svētdien, 24.februārī būs turnīrs visās disciplīnās B meistarības grupas spēlētājiem. Ja būs vēlēšanās, C grupas uzvarētāji varēs nākamā dienā bez papildus maksas piedalīties arī B grupas turnīrā, taču tādā gadījumā LBF reitingā tiks ieskaitīti tikai B grupas rezultāti.

Turnīra rezultāti tiks iekļauti Latvijas badmintona reitingā, tāpēc, saskaņā ar Latvijas badmintona reitinga nolikumu visiem spēlētājiem ir jābūt licencētiem. Atgādinām, ka licences maksa uz gadu ir 10 eiro, bet vienu turnīru 2 eiro. Jauniešiem līdz 18 gadu vecumam ir 50% atlaide. Reitinga koeficients turnīram “Dzērvenīte 2019” būs atkarīgs no pieteikušos dalībnieku skaita katrā disciplīnā.

Kāpēc Olaines tradicionālais turnīrs nosaukts dzērvenītes vārdā? Jo šī veselīgā oga ir viens no Olaines simboliem, tā attēlota arī Olaines ģērbonī.

Pieteikties uz badmintona turnīru “Dzērvenīte 2019” var līdz ceturtdienas vakaram plkst 24:00, piesakoties e-pastā: A73OLAINE@gmail.com vai sms formātā uz 29352398. Dalības maksa 5.00 EUR vienspēlēs un 3.00 EUR dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s