LLU Universiādes turnīrā studenti no 7 valstīm

Trešdien, 20.februārī notika Latvijas Lauksaimniecības universitātes badmintona turnīrs, kura rezultāti tika iekļauti arī LLU Universiādes kopvērtējumā. Turnīrā piedalījās 38 studenti, tai skaitā 27 vīrieši un 11 sievietes. Pārstāvētas bija 7 LLU fakultātes, turklāt, bija studenti ne tikai no Latvijas, bet vēl sešām valstīm, tai skaitā Bangladešas, Indijas, Šrilankas, Moldovas, Ungārijas un Krievijas.

Vīriešu vienspēlēs jau otro gadu pēc kārtas pārliecinoši uzvarēja siguldietis Kristaps Kalniņš, kurš neslēpj, ka savu badmintona raketi šobrīd ir nolicis malā, jo daudz laika velta mācībām un darbam savā plašajā saimniecībā. Taču jāatzīmē, ka arī pārējie vīriešu vienspēļu pusfinālisti bija spēlētāji ar pieredzi Latvijas reitinga turnīros, tai skaitā Druvas badmintona skolas audzēknis Kristaps Liepa, kurš izcīnīja 2.vietu, Latvijas jau ilgāk dzīvojošais Šrilankas students Lakmal Kularatne, kurš spēlē par 3.vietu uzvarēja Māri Nagobadu no Talsiem.

Sieviešu vienspēles uzvarēja Cēsu badmintona skolas audzēkne Elza Lote Buša, kura Jelgavā studē veterinārmedicīnu un regulāri apmeklē badmintona treniņu LLU Sporta centrā. 2.vietā Laura Skujevska no Penkules, kura iepriekš arī ir piedalījusies Latvijas badmintona reitinga turnīros. 3.vietā Ieva Ivbule, kura LLU Sporta centrā badmintonu spēlē bieži, taču cituviet badmintona turnīros vēl nav piedalījusies. Taču LLU Universiādes badmintona turnīrā Ieva Ivbule izcīnīja visvairāk medaļas, tai skaitā arī zelta medaļu gan sieviešu dubultspēlēs pāri ar Lauru Skujevsku, gan arī jauktajās dubultspēlēs pāri ar Iļju Daņilovu.

LLU Universiādes kopvērtējumā vīriešiem pirmajā vietā Meža fakultāte, otrajā vietā Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāte, trešajā vietā Lauksaimniecības fakultāte. Arī sievietēm pirmajā vietā Meža fakultāte, otrā vietā Vides un būvzinātņu fakultāte, trešajā vietā Veterinārmedicīnas fakultāte. Kopvērtējumā tika ņemti vērā trīs labākie rezultāti vienspēlēs un divi pāri dubultspēlēs.

Jau vairākus gadus pēc kārtas LLU Universiādes badmintona turnīru atbalstīja mūzikas klubs “Jelgavas Krekli”, kā balvu piešķirot ielūgumus uz pasākumiem, kurus ļoti iecienījuši studenti Jelgavā.

Latvijas Lauksaimniecības universitātē ir radīti vislabākie apstākļi badmintonam, jo studentiem iespēja bezmaksas trenēties vismaz trīs reizes nedēļā pirmdienas, trešdienas un piektdienas vakaros. LLU Sporta centrā ir 5 pastāvīgi iezīmēti badmintona turnīri, uz vietas ir arī badmintona inventārs 16 spēlētājiem.

Šobrīd LLU studenti gatavojas Latvijas Universitātes badmintona turnīram, kas notiks turpat LLU Sporta centrā jau drīz, sestdien, 2.martā.

>>> Skatīties LLU Universiādes badmintona turnīra rezultātus

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s