Badmintons Jelgavā arī piektdienas vakaros

IMG_4611LLU Sporta centrā badmintonu tagad var spēlēt ne tikai pirmdienas un trešdienas vakaros no 16:30 līdz 18:00, bet arī piektdienas vakaros no 17:45 līdz 19:00. LLU studentiem badmintona nodarbības ir bezmaksas, bet citiem interesentiem LLU Sporta centra kasē ir jāiegādājas mēneša abonements par 10 eiro.

Šobrīd badmintona nodarbības LLU Sporta centrā ir ļoti apmeklētas. Tie ir gan Erasmus studenti, kuri parasti aizņem sev vienu no 4 kortiem. Otrā laukumā parasti spēlē LLU studentu izlases dalībnieki, trešā laukumā spēlē bērni, bet ceturtajā laukumā pieaugušie. Tā ir badmintona priekšrocība, ka vienā sporta zālē var vienlaicīgi sportot vīrieši un sievietes, bērni un pieaugušie, meistari un iesācēji.

LLU Sporta centra rīcībā ir Pasaules badmintona federācijas skolu programmas “Shuttle Time” inventārs – 16 badmintona raketes, kuras izmanto Erasmus studenti, kā arī vietējie iesācēji.

LLU Sporta centra lielajā zālē ir iekārtoti četri badmintona laukumi, bet mazajā zālē viens. LLU Sporta centrā regulāri notiek Latvijas badmintona reitinga turnīri, tai skaitā Latvijas Universiāde, Ledusskulptūru turnīrs senioriem un ģimenēm, bet šogad LLU Sporta centrā notiks arī Latvijas Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīrs.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s