Gatavojamies Latvijas Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīram

maxresdefaultŠovasar no 5. līdz 7.jūlijam Jelgavā norisināsies Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiāde, kuras ietvaros no 6. līdz 7.jūlijam tiks sadalīti medaļu komplekti arī badmintonā. Šogad Latvijas Jaunatnes Olimpiādes programmā ir iekļautas visas piecas badmintona disciplīnas. Vīriešu un sieviešu vienspēlēs varēs piedalīties 24 spēlētāji, bet vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs 16 pāri.

Spēlētāji un pāri uz Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiādes badmintona sacensībām varēs kvalificēties saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2019.gada 11.jūnijā. Spēlētāji tabulās tiks izsēti saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2019.gada 02.jūlijā.

No vienas pašvaldības Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiādes badmintona sacensībām varēs piedalīties ne vairāk kā 8 spēlētāji vīriešu un sieviešu (kopā) vienspēlēs, ne vairāk kā 5 pāri vīriešu un sieviešu (kopā) dubultspēlēs, ne vairāk kā 3 pāri jauktajās dubultspēlēs.

Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiādes badmintona sacensībām var piedalīties tikai dalībnieki, kuri dzimuši 2001.-2004.gadā.

Sestdien, 6.jūlijā visās disciplīnās notiks priekšsacensības, tai skaitā ar iespējamiem apakšgrupu turnīriem kā Olimpiskajās spēles. Pirmajā dienā tiks noskaidoti 8 spēcīgākie, kuri 7.jūlijā spēlēs 1/4 finālos un tupinās  noskaidrot pirmo 6 vietu ieguvējus. Spēles par 7.vietu nenotiks.

Laika plānojums badmitnona spēlētājiem ir ļoti labvēlīgs, jo spēlētāji var sabraukt Jelgavā līdz ar Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiādes atklāšanas pasākumu, savukārt uzvarētāji tiks svinīgi apbalvoti noslēguma pasākumā, kurš sāksies svētdien 16:00.

Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiādes badmintona sacensības notiks LLU Sporta centrā. Plānots, ka uz sacensību laiku tiks noņemti traucējošie basketbola grozi, kā arī ar žaluzijām aizklāti visi sporta zāles logi.

>>> Skatīt Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiādes badmintona nolikumu

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s