Jelgavniekiem medaļas Latvijas klubu komandu čempionātā badmintonā

Tērvetes novada sporta hallē 6. un 7.aprīlī notika Latvijas klubu komandu čempionāts badmintonā. “Megogo” līgas B grupā, kas ir kā nākamā līga aiz spēcīgākās “Top Media” līgas, otro vietu izcīnīja Olaines komandā, kurā spēlētāja arī jelgavnieks Vadims Čulka, kā arī Olafs Krūzmētra un Ainārs Zanders no Ozolniekiem. Savukārt  “Megogo” līgas C grupā 3.vietu izcīnīja Jelgavas komanda, kura nosaukta celtniecības materiālu ražotāja “Ceresit” vārdā.

“Ceresit” komandā spēlēja Aigars Gulbis, Andrejs Andrejevs, Maruta Cēsniece, Jelgavas Tehnikums audzēkņi Dāvis Pūpols un Mota Kažociņa, kā arī U15 jaunieši no Jelgvas 4.vidusskolas – Rihards Gulbis un Loreta Boka.

Latvijas badmintona klubu komandu čempionāta “Megogo” līgas B grupā piedalījās arī Jelgavas komanda, kura palika 4.vieta, kā arī LLU studentu komanda, kura palika 5.vietā.

“Megogo” līgā piedalījās 13 komandas, kuras tika sadalītas B un C meistarības grupās. “Megogo” līgā B grupā uzvarēja Salaspils badmintona klubs, otrajā vietā Olaine, trešajā vietā Penkule. “Megogo” līgā B grupā piedalījas 8 komandas, tai skaitā Jelgava, LLU, Liepāja, NBS un Badmintonaklubs.lv.

“Megogo” līgas C grupā uzvarēja komanda “Karosta” no Liepājas, otrajā vietā Jaunolaine, trešajā vietā Jelgavas komanda, kura nosaukta celtniecības materiālu ražotāja “Ceresit” vārdā. C līgā piedalījās piecas komandas, tai skaitā Tērvete un Emburga.

Latvijas klubu komandu čempionāts badmintonā bija pieteiks 171 spēlētājs, taču vismaz vienu spēli spēlēja 142 spēlētāji. Čempionātā piedalījās arī trīs ārvalstu spēlētāji – divi no Vācijas un viens LLU students no Indijas.

“Megogo” līgas B un C meistarības grupās komandas spēlēja Badminton 100 formātā, kas pasaulē kļūst arvien populārāks un 2018.gada nogalē tika izmantots Jaunatnes Olimpiādes badmintona turnīrā Argentīna. Arī Badminton 100 formātā komandas spēlē visas piecas disciplīnas, taču nevis pilnvērtīgas spēlēs ar diviem uzvarētiem setiem, bet gan tikai 20 punktus, turklāt pēc tam, kad sieviešu vienspēle ir beigusies līdz ar uzvarošās komandas iegūtu 20.puntu, spēle turpinās ar vīriešu vienspēli no tā paša rezultāta, līdzīgi arī sieviešu, vīriešu un jauktā dubultspēle. Uzvar komanda, kura noslēgumā jauktajās dubultspēlēs izcīna 100.punktu, tāpēc arī šis formāts saucās Badminton 100. Šādā formātā vairāk izpaužas komanda, jo katra spēlētāja individuāli gūtais punkts ir no svara, turklāt šis formāts ir viegli saprotams līdzjutējiem, arī TV, jo vienas komandu spēles ilgums ir aptuveni viena stunda.

“Megogo” līgas B grupas uzvarētāji kā balvu saņēma iespēju nākamajā dienā spēlēt arī “Top Media” līgā, kā arī visi komandas spēlētāji saņēma TV un filmu portāla “Megogo” abonementus uz 6 mēnešiem. “Megogo” piedavā skatīties 80 TV kanālus un tūkstošiem filmas ar Smart TV, planšetēm, telefoniem un datoriem.

Latvijas klubu komandu čempionātu atbalsta arī “Ķekavas avots”, agrofirma “Tērvete”, “XL Energy” izplatītājs Latvijā “Brands Only” un furnitūras “Fischer” izplatītājs “Ananta”. 

>>> Skatīt rezultātus Tournamentsoftware.com
>>> Skatīt bilžu galeriju Foto.Inbox.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s